Instalacja sterownikow karty graficznej

Witam, podczas instalacji katy graficznej (RADEON 9800 PRO) pojawia mi sie taki komunikat :-x

8ef77d613950f734m.jpg

Co robic :?:

Spróbuj najpierw odinstalować sterowniki do karty. Te, które masz. A dopiero potem instaluj.

a w jaki spsob to zrobic :?:

Chociażby przez Dodaj/Usuń programy.

Deinstalator Catalyst:

TU

restart kompa i uruchom kartę na sterze systemowym XP.

Jak używasz sterów z CCC,przed instalacją nowego steru zainstaluj program NET Framework 1.1.

I używaj polskich znaków i popraw błędy,opcja zmień.

w jakis sposób :?: Zainstalowalem ten program zrobiłem restart kompa i co teraz :?: Jestem ciemny w tych sprawach a więc tłumacz jak kretynowi :smiley:

Jak po restarcie komp zacznie wykrywać kartę daj aby automatycznie zainstalował stery z systemu XP.

Ale jak po restarcie i załadowaniu systemu widzisz pulpit jest dobrze i pracuje na sterze systemowym XP.

panel sterowania --> system --> menadźer urządzeń --> znajdź kartę graficzną --> prawym myszy --> odinstaluj

i do dzieła :smiley:

po restarcie pojawia mi sie pulpit, jednak nie dziala tak jak powinno bo przy przewijaniu stron z góry na dół to obraz nie przechodzi plynnie :confused:

No bo trzeba zainstalować nowy sterownik do karty grafiki - przeczytaj co napisałem o instalacji.

Po instalacji nowego sterownika ustaw rozdzielczość ekranu i odświeżanie monitora ( jak monitor CRT jak da radę ustaw na 85 Hz lub wyżej).

uzywam tego programu co mi kazales sciagnąć i chyba on nic nie daje bo niby usuwam a jak uruchomie ponownie kompa to folder nadal wyglada tak: af29a019261a2337m.jpg

Probuje ponownie zainstalowac sterownik i znowu przy instalacji pojawia sie ten komunikat :confused:

no masz tam ATI uninstall. I tym odinstaluj.

Kliknelem w to i znow pojawil sie komunikat zeby zrestartowac Kompa to uczynilem po czym po wlączeniu kompa nadal mam te pliki w folderu :confused: Czy naprawe nie da sie nic zrobic :?:

Usuń wszystko jeszcze raz co karta grafiki (oprogramowanie i sterowniki),pozostałości po folderach ATI usuń ręcznie,restart kompa i niech system zainstaluje sterowniki systemowe z XP.

Użyj programu np CCleaner i wyczyść system.

Z uruchom komenda chkdsk /f i sfc /scannow ,po chkdsk i sfc spacja,dla komendy sfc wymagany włożony nośnik CD z XP z takim SP jak masz zainstalowany,restart kompa.

Menadżer urządzeń i odinstaluj wszystko co karta grafiki,restart kompa i niech system zainstaluje sterowniki XP do karty.

Pobierz ster i zainstaluj - bez CCC:

Ster