Instalacja sterowników, nieinstalowanie wszystkiego

Witam!

Jakieś pół roku temu zakupiłem nowy komputer. Wszystko pięknie chodziło, idealnie wręcz. Ostatnio zaczął po prostu “lamić” i mulić się, postanowiłem nad nim popracować. Przeskanowałem kilkoma programami, co znalazły, to sie pozbyłem. Użyłem ccleanera. Ściągnąłem najnowszy pack kodeków. I teraz pojawia się problem. Na sam koniec chciałem pobrać sterowniki, lecz zamiast poprawy po instalacji, która wykonałem w błyskawicznym tempie zauważyłem pogorszenie stanu grafiki. Ściągnąłem jeszcze raz, zainstalowałem. I na końcu instalacji pojawia się błąd, wyglądający tak: 123oz.th.png

Uploaded with ImageShack.us

Windows 7, 64 bit. Odpowiednie sterowniki instalowałem, pod odpowiednią karte graficzną. GTS 450. Pytanie, co mogę zrobić by zainstalować te sterowniki?

Szejk00 ,

Zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

Odinstalowałeś poprzednie sterowniki?

Nie, nie odinstalowywałem. Wogóle jest taka możliwość?^.- Myślałem, że nowa wersja po prostu “nasuwa” się an starą wersję.

Odinstaluj starą wersję, potem użyj driver cleanera/driver sweepera, i dopiero instaluj nowe sterowniki.

A jak to zrobić? Jakiś mini poradnik mógłbym prosić?^^ Jestem totalnie zielony w tej kwestii.

W dodaj lub usuń programy, odinstalowujesz starą wersję, potem ściągasz jeden z wymienionych przeze mnie programów, i instalujesz nową wersję. a tu poradnik skoro tak bardzo go potrzebujesz http://programerek.pl/2011/08/24/driver … rownikach/

Najlepszym pomysłem będzie kupno nowej karty graficznej ewentualnie nowego komputera.