Instalacja sterowników, nieinstalowanie wszystkiego


(Masterofdeath15) #1

Witam!

Jakieś pół roku temu zakupiłem nowy komputer. Wszystko pięknie chodziło, idealnie wręcz. Ostatnio zaczął po prostu "lamić" i mulić się, postanowiłem nad nim popracować. Przeskanowałem kilkoma programami, co znalazły, to sie pozbyłem. Użyłem ccleanera. Ściągnąłem najnowszy pack kodeków. I teraz pojawia się problem. Na sam koniec chciałem pobrać sterowniki, lecz zamiast poprawy po instalacji, która wykonałem w błyskawicznym tempie zauważyłem pogorszenie stanu grafiki. Ściągnąłem jeszcze raz, zainstalowałem. I na końcu instalacji pojawia się błąd, wyglądający tak: 123oz.th.png

Uploaded with ImageShack.us

Windows 7, 64 bit. Odpowiednie sterowniki instalowałem, pod odpowiednią karte graficzną. GTS 450. Pytanie, co mogę zrobić by zainstalować te sterowniki?


(Agatonster) #2

Szejk00 ,

Zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.


(igrek) #3

Odinstalowałeś poprzednie sterowniki?


(Masterofdeath15) #4

Nie, nie odinstalowywałem. Wogóle jest taka możliwość?^.- Myślałem, że nowa wersja po prostu “nasuwa” się an starą wersję.


(igrek) #5

Odinstaluj starą wersję, potem użyj driver cleanera/driver sweepera, i dopiero instaluj nowe sterowniki.


(Masterofdeath15) #6

A jak to zrobić? Jakiś mini poradnik mógłbym prosić?^^ Jestem totalnie zielony w tej kwestii.


(igrek) #7

W dodaj lub usuń programy, odinstalowujesz starą wersję, potem ściągasz jeden z wymienionych przeze mnie programów, i instalujesz nową wersję. a tu poradnik skoro tak bardzo go potrzebujesz http://programerek.pl/2011/08/24/driver … rownikach/


(Mati19) #8

Najlepszym pomysłem będzie kupno nowej karty graficznej ewentualnie nowego komputera.