Instalacja sterowników Nvidii

Witam!

Chciałbym poprosić o pomoc przy instalowaniu sterowników do karty graficznej Geforce 8600GT. Jakiś czas temu kasowałem ręcznie program SPSS ( w moim przypadku ręcznie to skasowanie folderu z programem). Jak się później okazało przy niektórych aplikacjach, przy instalacjach jak i przy starcie systemu(Windows XP) rozpoczyna się ładowanie instalacji tego programu(SPSS) po czym się zamyka. I teraz punkt kulminacyjny. Dzisiaj chciałem zainstalować najnowsze sterowniki do mej karty graficznej. Stare sterowniki mi usunęło a nowych nie chce zainstalować, bo jest otwarta inna instalacja. Jak mogę sobie poradzić z tym problemem? Proszę o szybką odpowiedź. Format nie wchodzi w grę.

Wyczyść system programami:

CCleaner CCleaner,Program,Windows,13061.html

Odkurzacz Odkurzacz,Program,Windows,12322.html

CCleanerem czyściłem i spybotem sprawdzałem i kupa, nic nie dało, spróbuje jeszcze odkurzaczem.

Dodane 01.12.2010 (Śr) 22:09

CCleanerem czyściłem i spybotem sprawdzałem i kupa, nic nie dało, spróbuje jeszcze odkurzaczem.

Ściągnij ten program Driver Cleaner Professional. Odinstaluj nim wszystkie pozostałości po sterowniku nVidi.Następnie w edytorze rejestru w jego wyszukiwarkę wpisz nVidia.

Usuń ręcznie pozostałości.Przed usuwaniem zrób kopię rejestru. Oczywiście zawsze jest pewne ryzyko gdy usuwa się coś z rejestru. Nie jestem specjalistą i opisuję to na podstawie mojego doświadczenia gdyż miałem podobny problem. Życzę powodzenia.

Problem nie leży w Nvidii lecz w tej instalacji zapętlonej.