Instalacja sterowników WinXP x64 FS Lifebook E8210 WB2

Witam

Laptop: Fujitsu Siemens Lifebook E8210 WB2

Dziś, po sformatowaniu dysku i zainstalowaniu nowego system operacyjnego ( xp professional 64bit) mam problem z zainstalowaniem wszelkich sterowników. Od portów USB (tylko część z nich nie działa) po karty sieciowe i ethernet. Nie ukrywam, że najbardziej dokuczliwe jest to, że nie mogę połączyć się z moim routerem, ani kablem ani bezprzewodowo. Obecnie korzystam z modemu bezprzewodowego ( dobrze to nazwałem?) podczepionego do jednego z działających portów USB.

A więc:

  1. Nie mam bladego pojęcia skąd i jak ściągnąć sterowniki do karty ethernet/sieciowej.

  2. Nie wiem jak zmusić kreator do przeglądania internetu/Windows Update (też mam nadzieję,że gafy żadnej nie popełniłem) w celu znalezienia odpowiednich sterowników.

  3. Siedzę już przy tym szóstą godzinę i jestem na skraju wyczerpania, pomocy towarzysze!

Pozdrawiam, Krzysiek.

Fujitsu nie wspiera Win XP x64, więc jedyna szansa że zadziałają sterowniki ze strony Marvella (producent karty sieciowej)

http://www.marvell.com/support/download … !224186510

Niczego nie zmuszaj. Wejdź na stronę producenta laptopa, zidentyfikuj dokładnie posiadany model, a sterowników szukaj na stronach producentów podzespołów.

Niestety, ale musisz się liczyć z tym, że nawet kiedy już znajdziesz sterowniki, nie wykluczone że pojawią się inne problemy.

Generalnie -moim skromnym zdaniem instalowanie XP 64bit na tym sprzęcie to taki sobie pomysł…