Instalacja systemu na laptopie

Witam. Mam problem związany z systemem po jego zainstalowaniu…a więc po kolei:

Posiadam Samsunga, wcześniej na nim miałem nieszczęsną Viste, ostatnio próbowałem z formatować cały dysk i pozbyć się raz na zawsze wcześniejszego systemu - raz na zawsze - powtarzam.

Usunąłem nawet instalkę systemu z dysku przy zakupieniu nowego systemu Windows 7 x64 zacząłem go instalować po zakończeniu całej instalacji i po automatycznym ponownym uruchomieniu lapka, system się nie załadował, było tylko chwilowe ładowanie z napisem " Trwa uruchamianie usług przez instalatora " po czym wyskoczyła konsola z ostrzeżeniem " Komputer został nieoczekiwanie uruchomiony ponownie lub napotkał nieoczekiwany błąd. Nie można kontynuować instalacji systemu windows. Aby zainstalować system Windows, kliknij przycisk OK w celu ponownego uruchomienia komputera a następnie ponownie uruchom instalację. "

Robiłem trzy próby instalacji i za każdym razem to samo. Na stacjonarnym komputerze wszystko ładnie się zainstalowało.

Na drugi dzień pożyczyłem od sąsiada windows 7 professional x64 i z niego zainstalowałem system lecz to samo się powtórzyło jak wcześniej z poprzednim system ( Win 7 Ultimate x64 )

Pomóżcie.

Co to za laptop?

SAMSUNG

Model: NP-R510H

Dodane 22.05.2011 (N) 9:52

Niech ktoś Mi pomoże, jest to dla mnie bardzo pilne a już nie wiem gdzie na internecie mogę znaleźć pomoc z moim nurtującym problemem!

Masz wgrany najnowszy bios do laptopa?

Nie mam w granego, czy mój problem wynika z braku aktualizacji biosu?

Wyczytałem, że ktoś miał taki sam problem tyle, że na innym modelu Samsunga i aktualizacja biosu pomogła.

Skąd mogę pobrać update biosu i jak to zaktualizować, kiedy nie mam wgranego systemu??? :shock:

Na stronie Samsunga znajdziesz, tyle że możesz wykonać aktualizację tylko spod Windowsa.

…nie mam już zdania , zamurował mnie Twój ostatni komentarz- i co teraz mam zrobić laptop wyrzucić na śmietnik?.. jeśli windows po instalacji nie chce się załadować :expressionless:

A nie zrobiłeś sobie płyt recovery? Wielki błąd, w razie czego zawsze możesz przywrócić oryginalny system od producenta laptopa. Nie masz możliwości pożyczenia płyty z Vistą od kogoś? Chyba, że posiadasz jakąś płytę z systemem innym niż “siódemka”?

Jakbyś chciał laptopa na śmietnik wyrzucić to daj go mi, zrobię z niego użytek.

sformatuj dysk,bo może stara instalka posiadała błąd i została na dysku.Po formacie instalacja od nowa.

Witam!

Mam ten sam problem; Samsung NP-R510 H, zachciało mi się formatować komputer, wcześniej miałem Windowsa 7 32 bit, z nią nie miałem żadnego problemu ale chce zainstalować wersje 64 bit. Partycje formatowałem, usuwałem ją i tworzyłem od nowa. Problem nie zniknął. Bios jest w najnowszej wersji. Co z robić?

Edit:

Udało mi się zadziałało albo usunięcie partycji utworzenie nowej albo wyciągnięcie baterii.