Instalacja systemu na nowym komputerze

(Marioignas2) #1

Wysłałem taki list to sprzedawcy;

witam, kupiłem u was komputer kilka dni temu [King Quad /SLI 2x9600GT 2GB/ 8GB RAM 500GB DVDRW (nudmer: 391659435)] i mam problem. Zainstalowałem system operacyjny windows vista ultimate i pozniej nie moglem zaistalowac sterownikow do kart graficznych, gdyz system sie zawieszal. Przeinstalowalem system gdyz myslalem ze to system jest zly. Zainstalowalem system windows vista home premium, pozniej sterowniki kart graficznych i pozostale sterowniki za pomoca "xpress instal". Uruchomilem komputer ponownie i podczas instalacji pierwszej gry komputer zawiesil sie. Zersetowalem go i zaczalem instalacje od poczatku. Po zainstalowaniu urugomilem gre i nacieszylem sie nia zaledwie 10-15 minut gdyz po tym czasie komputer sam sie uruchomil ponownie. Teraz gdy wlacze komputer pracuje on okolo 10 minut i sie zawiesza. Jak mam rozwiazac ten problem????? Obecnie pracuje do 17 co dziennie i nie mam czasu na ciagle nowa instalacje oprogramowanie. Myslalem ze po kupnie bede mogl spoko jnie pograc w ulubione gierki, ktore nie chodzily plynnie na starym sprzecie, a tu nic z tego.

Moze przeczyna lezy w biosie?? (moj kolega tak kiedys mial i bylo za duze napiecie na karcie graficznej i tez mu sie ciagle komputer zawieszal). Proszę o POMOC! !!

OTO LINK DO MOJEGO SPRZĘTU:

http://allegro.pl/item391659435_king_qu ... dvdrw.html

KRÓTKO NIE WIEM CO ZROBIĆ ŻEBY SIĘ NIE ZAWIESZAŁ I ŻEBY SIĘ NIE WYŁĄCZAŁ PODCZAS GRANIA W GRY... :evil: :evil: :evil: :evil: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :evil: :evil: :evil: :evil: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

(Cosik Ktosik) #2

Zobacz jak miewają się napięcia i temperatury w biosie (w PC Health Status)? Zakładam, że zasilacz to ten Chieftec, zgadza się?

Sprawdź pamięć: Memtestem86

(Dominik Bed) #3

Wiesz co zrób nie instaluj sterowników jak co to kodeki do filmów Vista powina wykryć sterownika bo one są w samy systemie spróbuj> bo vista gryzie się z niektórymi sterrownikami odpisz czy pomogło pozdro :smiley:

(SolelyRose*) #4

Zacznijmy od sprawdzenia temperatur poszczególnych elementów.

Pobierz ten program i pokaż temperatury

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2& ... +4.50.1330

(Bodzia) #5

Ja bym oddała komputer! Jeśli teraz sie zaczeły problemy to co będzie potem!

(slawex1983) #6

U kogo kupiłeś ten komputer? "U nas"?

(Msoczek) #7

Masz jakies plomby gwarancyjne na obudowie??

Jeżeli nie to otwórz kompa i sprawdź czy wszystko jest dobrze podłączone.

I czy do kart graficznych jest podłączone dodatkowe zasilanie.

(Jacek Bydgoszcz) #8

Czytaj ze zrozumieniem to jest list wysłany do sprzedawcy.

W aukcji napisali,że każdy komputer dokładnie sprawdzają przed wysyłką jeżeli sprawia problemy tzn.,że coś nie do końca go sprawdzili.