Instalacja systemu z pendrive


(Dronic03) #1

Witam. Mam problem z instalacją win7 z pendrive.

Starałem się to zrobić za pomocą programu UltraISO, lecz wyszła lipa. Niby startuje ten system z pendrive, jednak kiedy przychodzi do jakiegoś sprawdzania tych plików instalacyjnych wyświetla się komunikat, żeby włożyć płytę/USB, bo nie można znaleźć plików instalayjnych… A to czemu… Wszystko jest.

Oto screeny:

http://pokazywarka.pl/0a9ovd/

Aah… dopiero po wyciągnięciu pendrive i włożeniu go spowrotem jak by go wyszukuje na tej liście, ale i tak i tak to samo pisze.


(Mikusdevil) #2

Ja instalowałem wiele razy system Win 7 z pena programem Windows 7 USB/DVD Download Tool, w sumie WIndows beta 8 oraz wersje finalną też i nie było żadnych problemów, więc polecam ci ten program.


(Ja$) #3

…ja z z obrazów Windowsa 7 i Noron Ghosta robiłem bootowalnego pendriva programem Ultra ISO i nie miałem nigdy żadnych kłopotów przy ich instalacji jak również przy bootowniu komputera.

W tym wątku masz opis jak ja tworzę bootowalnego pendriva problem-bootowaniem-t516385.html


(Pablo_Wawa) #4

Ja robię to tak jak jest opisane tutaj: http://www.serwiskomputerowy.biz.pl/artykuly/instalacja-os/instalacja-windows-7-z-pendrivea-usb-tutorial.html

Potem, jak chcę zmienić wersję systemu Win 7 do instalacji, to kasuję całą zawartość pendrive (delete, nie format) i tylko kopiuję zawartość płytki (punkt 5 w tym opisie).

I działa bez problemów. :slight_smile: