Instalacja systemu

Witam. Od wczoraj jestem posiadaczem płyty głównej Asus p4p800. Po przełożeniu wszystkich podzespołów, karty graficznej ramów i procesora, chciałem zainstalować system, bo wiadomo inna płyta główna etc. Wsadziłem płytę z oryginalnym XP (żeby nie był mam oryginał) i ustawiłem bootowanie z DVD. Pierwsze kliknięcie i pojawia się tablica “konfigurowanie sprzętu” (ta tak pierwsza tablica) i po 2-3 sek. sama się wyłącza i tak jest za każdym razem, oto co na pewno nie jest przyczyną:

-Dysk (sprawdzałem na innym)

-CD-DVD (też sprawdzałem)

-Ramy (też sprawdzałem)

-Procesor (również inny sprawdzałem)

-Karta graficzna (również)

-Ten system (próbowałem też na Viście- to samo)

Co mam robić?

Zresetuj BIOS płyty głównej do ustawień domyślnych.

Jeśli to nic nie da, wywal z komputera wszystko co się da, np. zostaw jedną kość ram, CPU, płytę główną i k.graf.

Tak też zrobiłem i nic… nie wiem czemu ah… alewstawiłem jeszcze inny procek i się udało!Dziękuje tobie i innym za zainteresowanie się tym tematem i w ogóle przeglądniećiem go.

Fearstia ,

Rejestrując się na niniejszym forum zobowiązałeś się przestrzegać jego regulaminu. Niestety, w tym momencie łamiesz go nie tytułując poprawnie tematu. Proszę więc zapoznać się w pierwszej kolejności z całym regulaminem forum, a następnie używając przycisku zmien.gif

W przypadku zignorowania prośby temat poleci do śmietnika oraz mogą zostać wyciągnięte konsekwencje w postaci ostrzeżenia.