Instalacja visty po wyjsciu oficjalnego SP1

witam!

zamierzam zainstalowć vistę dopiero po wyjściu oficjalnego SP1.

czy to dobry pomysł?

eh … :roll:

instaluj siobie ją kiedy chcesz z sp czy bez ja mam bez i chodzi dobrze więc …

p.s. na tym configu co masz w podpisie chcesz ją instalować ?:>

jeśli tak to sobie ją daruj :stuck_out_tongue:

Nie sądzę, żeby to był dobry pomysł. Po pierwsze, będziesz dłużej czekał na możliwość pracy na Viście. Po drugie, obecnie nie występują żadne poważniejsze problemy z tym systemem, a jeżeli już są to od razu Microsoft wydaje poprawki (patrz: aktualne newsy na portalu dobreprogramy.pl). Po trzecie, tak naprawdę nie wiadomo kiedy jest oficjalna premiera Service Packa 1 , no i oczywiście kiedy trafi do sprzedaży system już ze zintegrowanym tym dodatkiem. Po czwarte (i ostatnie :P) Service Pack 1 będzie dostępny do pobrania z Windows Update, więc nawet jeśli już teraz kupisz system i zainstalujesz, to w przyszłości i tak będziesz miał te poprawki.

Dlaczego ma sobie darować? Vista będzie chodzić tak samo jak XP.

No chyba że ktoś jeszcze gra w gry, wtedy może trochę zwolnić, ale jak wszyscy wiemy od gier są konsole a nie komputery.

mhm vista ma jedna wadę lubi dysk twardy i ram… przede wszystkim ram… u mnie na lapie rzadko kiedy użycie ramu spada poniżej 500mb, wiec przy 768 wodogrzmotów nie będzie.

nie mniej jak poprzednicy uważam, że nie ma potrzeby czekać bo aż takich wielkich problemów z Vistą nie ma, aktualki wszystko załatwiają.

To prawda dotychczasowe poprawki poprawiają pracę systemu. Chociaż ja się boję instalować visty na moim szrociku :wink: mimo że Vista ocenia go na 4.0(ze względu na słaby procesor). W tej chwili używam XP ponieważ spaprałem Vistę programami do optymalizacji i straciłem cierpliwość cóż jakby nie patrzeć z własnej głupoty ;).