Instalacja win7 a klucz produktu

Witam. Otóż na laptopie mam zainstalowanego win7 home premium przez producenta asus jednak chciałbym zainstalować czystą wersje tego systemu, którą pobrałem z internetu moje pytanie brzmi czy klucz z mojego laptopa będzie pasował do wersji pobranej z internetu?

 

 

danone777, proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie, używając opcji EDYTUJ , później Użyj pełnego edytora , popraw tytuł tematu, tak aby mówił konkretnie o problemie.

Przypomnij też sobie co to są znaki interpunkcyjne, oraz kiedy stosuje się wielkie litery.

Poza tym, na forum używamy polskich znaków (ż, ł, ć, ś, ą itp.). Proszę wyedytować swojego posta i poprawić co trzeba.

W przypadku zignorowania prośby temat poleci do śmietnika.

Krótko? Tak będzie pasował.

bo kiedyś instalowałem komuś z tej samej płyty którą posiadam użyłem klucza spod laptopa i wyskoczył komunikat że klucz jest nieprawidłowy ale możliwe że była to inna wersja systemu ale wole zapytać i się upewnić

Mozliwe,że była to inna wersja systemu. Z tego co zrozumiałem masz wersje Home Premium i klucz do niego więc jesli to wersja OEM przypisana tylko do Twojego komputera to i tak komus innemu nawet tej samej wersji na innym komputerze nie zaktywujesz. Twój klucz pasuje tylko do Twojego komputera jeśli to wersja OEM. A odnośnie ściągniętego obrazu z sieci to nie ma różnicy będzie pasował do systemu x86 jak i do x64. Swój Home Premium mozesz śmiało instalowac i aktywować swoim kluczem. Pozdrawiam :slight_smile: