Instalacja Win7 z pendrive

Mam na moim Acerze AO722, zainstalowane Fedora 16 i WinXP, z którymi nie miałem najmniejszych problemów przy instalacji. Jednak jak się okazało już praktycznie nie ma wsparcia dla WinXP i chciałbym go zamienić na Win7. Jednak przy instalacji pokazuje mi się następujący komunikat:

A required CD/DVD drive device driver is missing. If you have a driver floppy disk, CD, DVD, or USB flash drive, please insert it now


Note:If the Windows installation media is in the CD/DVD drive, you can safely remove it for this step.


[Browse] [OK] [Cancel]

Wie ktoś może jak sobie z tym poradzić? O ile dobrze zrozumiałem potrzebuje sterownika do CD/DVD jednak problem jest w tym że ten netbook w ogóle nie posiada napędu.

Dodam że instalowałem system z pendriva robionego przy pomocy ultraISO oraz Win2flash. Bez różnicy zawsze taki sam komunikat.

Podczas startu komputera, z ekranu wyboru musisz wybrać pozycję HDD-USB (lub odwrotnie) i Enter.

Chodzi o to żeby najpierw był boot’owany pendrive a nie dysk? Jeżeli tak to tak robię, pokazuje mi się że pliki Windows się ładują, wszystko ładnie, wybierz język ==> next ==> Install Now. Tutaj właśnie pokazuje się ten komunikat.

A w jaki sposób przygotowujesz pendrive?

Instalacja systemu Windows z pendrive’a - szybko i wygodnie

http://www.techit.pl/Artykuly/Instalacj … ,3908.html

Tak jak pisałem w pierwszym poscie, przy pomocy ultraISO, oraz jeszcze próbowałem przez Win2flash.

Jak zrobiłem wg. tego poradnika to w ogóle nie chce się załadować, mryga pozioma kreseczka i nic dalej się nie dzieje, próbowałem z dwoma różnymi obrazami Win7.

Żeby nie było te Windowsy mam z MSDNAA.