Instalacja Windows 7, błąd 0x80070057

Witam,

dziś pojawił się duży problem z moim komputerem. Mianowicie, podczas przeglądania internetu, komputer zaczął mocno zawieszać. Odpaliłem jakąś piosenkę na youtube, komputer dalej mocno zwieszał, w końcu tak się zaciął, ze nawet na ruchy myszką, nie reagował, więc zrestartowałem go… no i tu zaczyna się problem. Pomimo wielu prób restartów, system nie odpalił się… po ekranie bootowania, pokazywał bluescreen unbooting- cos tam dalej… No to zrezygnowany chciałem zainstalować na nowo system. No ale tu też zaczęły się cyrki. Pierw chciałem zainstalować XP niestety wyskoczył błąd 4096. Potem próbowałem zainstalować Windows 7, no więc usunąłem partycję C i utworzyłem ją na nowo, instalacja wystartowała, lecz zaraz pojawił się błąd 0x80070057. “Nie można sformatować partycji 0”. Pomysły mi się wyczerpały więc proszę o pomoc. A i dodam, że próby odpalania systemu za pomocą trybu awaryjnego, bądź przywracania systemu spełzły na niczym, więc liczę na waszą pomoc.

Z góry dzięki

Mógł dysk zakończyć swój żywot.

Pomoże tylko wymiana dysku.

Spróbuj jakiś program do partycjonowania (np. GParted) - może to Ci pomoże.

Jeżeli nie, to tylko pomoże wymiana dysku

Spróbuj w ten sposób:

W momencie gdy pojawia się pierwsze okienko instalatora i wybór języka wciśnij  klawisze Shift + F10