Instalacja windows (nie bootuje)

Witam

Chcę zainstalować windows 7 RC niestety płytka nie zrobiła się botowalna. Czy jest jakiś sposób aby ją uruchomić ? Nie posiadam nagrywarki dvd ;/

windowsa(plik obrazu iso) nagraj programem alcohol 120 % na pewno bedzie bootowalna. Masz moje słowo

Dodane mniej niż minutę temu

tu masz link ---------- http://www.dobreprogramy.pl/Alcohol,Pro … 12712.html

Jak masz płytę AsRocka to ten link zrobic-gdy-win7-sie-nie-bootouje-code-error-t336798.html ci pomoże.Sprawdziłem i działa.

Wyraziłem się jasno: " Nie posiadam nagrywarki DVD! "

Dodane 05.11.2009 (Cz) 16:42

Może jakoś dysk startowy zrobić i uruchomić bootowanie z pendriva ? :cry:

Jeśli chcesz zrobić bootowalnego pendriva z systemem Windows 7 najprościej będzie posłużyć się tym narzędziem:

http://store.microsoft.com/Help/ISO-Tool

Chyba mnie nie rozumiecie

Chodzi mi oto, żeby uruchomić bootowanie z płyty przez pendriva!

Folder /boot

Wcale jasno się nie wyraziłeś. To że nie preferujesz DVD znaczy tylko tyle, że nie lubisz, nie dajesz pierwszeństwa, wolisz nie używać. Ale wcale nie znaczy, że kategorycznie wykluczasz taką możliwość. Ja preferuję Lecha ale Warki też się napiję.

Zamiast zwracać uwagę, byś mi pomógł :evil:

No to żeście sobie pogadali!

Teperek pobierz gdzieś Ultra ISO. Może być płatny. Zrzuć z tej nieudanej płyty całą zawartość do pliku ISO, czyli wykonaj obraz właśnie przy pomocu Ultra ISO. Program jest PL. W Menu znajdziesz odpowiednią pozycję. Następnie wsadź pendrive’a w dziurę, sformatuj i przy pomocy tego samego UltraISO wykonaj bootowalnego pendrive’a, wskazując w Menu (Wypal obraz CD…) wykonany wcześniej obraz ISO. Powinno zagrać.

Dodane 06.11.2009 (Pt) 13:16

Jeszcze jedno. Jeśli wszystko będzie OK i system da sie instalować z pendrive’a, to podczas instalacji, przy pierwszym restarcie , wyjmij pendrive’a z gniazda USB. Dalsza instalacja przebiegnie z twardego dysku aż do końca.

Witam. Mam taki sam problem mam obraz iso Windowsa 7 nagrałem na płytkę i nic wziąłem “first boot device - cd-rom” i nic dalej wchodzi XP. Nie wiem co zrobić Pomóżcie! !!