Instalacja Windows7, bez dvd, usb

Niestety, to juz potrzebujesz cdromu lub usb.

No cdrom mam, jak to zrobić ?

Niestety więc bez cd rom ani pendrive się nieda bo w przypadku 64 bitowego 7 plik Setup.exe jest w architekturze 54 bit a ty masz 32 bitowy system który nie może odczytać tej aplikacji.

Nagraj obraz plyty na dvd-to chyba wiesz jak prawidlowo zrobic, a nawet jak nie to ja tlumaczyc nie bede :stuck_out_tongue: Pozniej ustaw w biosie bootowanie z cd i instaluj.

Tak, ale mówie mam CD-ROM nie DVD…

Więc chyba ściagnę chyba 32bity i zainstaluje z kompa…

(wiem że chyba na Microsoft już nie mogę ściągnąć, ale pewnie znajdę w Google :slight_smile:

Dodane 30.08.2009 (N) 13:57

Ugh… nie znalezłem…

Może mi ktoś podać linka gdzie mogę pobrać win7 32bit ?

właśnie o to chodzi w pewnym sensie :slight_smile: jak przywrócisz XPeka to wtedy dodasz sevena i będzie wszystko śmigać…

Co za idiotyczna metoda. Czy nie prosciej od razu po stwierdzeniu braku mozliwosci wyboru systemu, wsadzic jescze raz plyte z 7, uruchomic naprawe i przeskanowac dyski w poszukiwaniu OSow? Teraz wszytsko robi sie samo, wystarczy tylko potwierdzic ze instalator prawidlowo odnalazl zainstalowane systemy.

Z karty pamięci (np. SD)

Pozdrawiam!

No ale tą kartę też muszę czytać przez usb nie ? a sęk w tym że moja płyta główna nie obsługuje czegoś takiego jak boot z pendrive

1.zainstaluj wirtualny napęd http://www.searchengines.pl/Emulatory-n … 22933.html na XP

2.na pulpit XP wrzuć plik iso

3.zainstaluj z pliku iso do wirtualnego napędu

4.instalacja Win 7 z poziomu XP z wirtualnego napędu

:slight_smile:

też tak myślałem i tak zrobiłem jednak instalator nie wykrył żadnych błędów/ systemów…

próbowałem wieloma. Tylko ta pomogła :slight_smile:

Tez mu sie nie uda. Przeczytaj najpierw caly temat.

master of disaster - wyskoczyło Ci coś takiego ponieważ windows Xp, który posiadasz jest w wersji x86 (32-bit), a Windows 7, który chcesz zainstalować jest w wersji x64 (64-bit). Dla przykładu powiem, że gdybyś miał Windowsa 7 w wersji 32-bit taki komunikat o błędzie by Ci się nie pojawił.

Dobra ściągnąłem 32bit, więc jak zrobić by było do wyboru xp i win 7 ?

Najpierw normalnie zainstaluj, dopiero jak sie okaze ze z jakis powodow niema wyboru systemu, bedziesz nad tym myslal.

OK zainstalowałem :slight_smile: wszystko działa mogę wybierać :wink:

Pozdrawiam