Instalacja windowsa 7

tak jak pisał TURANKANTOR13 patrz na ekran przy uruchamianiu ja pojawi się komunikat boot from cd prees any key to masz 5-8 sekund na wciśnięcie jakiegokolwiek klawisza aby komp zabotował się z cd i to wsio …czytać co na ekranie jest! !!

Dodane 06.05.2011 (Pt) 0:11

aha po Xp windows 7 64 bit wymaga czystej instalacij to jest tak jak wyżej napisałem można zainstalować tylko bootując z płyty cd

Zmienić XP na wersję 64x i potem odpalić opcję aktualizacji do Windows 7.

Chociaż prościej byłoby zwrócić system do sklepu, gdzie go kupiłeś, a potem zakupić “normalną” wersję instalacyjną.

@kamil_w: Ale żeś to przetłumaczył :lol:

Skoro mnie “zlolowałeś” to napisz jak według ciebie powinno brzmieć tłumaczenie.

Nic nie drażni tak, jak ignorancja. Ja starałem się trzymać jak najdokładniej oryginału, a ty być może łatwości odbioru, ale jeśli traktujesz przeciętnego użytkownika komputera za troglodytę nie znającego słowa “kompatybilność” to wiedz, że twoje tłumaczenie również odbiega od ideału ze względu na nieścisłą nomenklaturę. Raz cd z Windowsem nazywasz płytą, a innym razem dyskiem, co według Twojego rozumowania może nie zostać potraktowane jako jedna rzecz.

O co Tobie teraz chodzi? Uraziłem Twą dumę, czy jak?

Chodziło mi o to, że tłumaczenie ma jak najpełniej oddać to, co zostało napisane w innym języku. Co więcej, robi się to prosto i zwięźle, a Ty zamiast to uczynić, dokonywałeś jakichś dziwnych przeobrażeń. “By dokonać upgrad`u” pobiło wszystko.

EOT.