Instalacja Windowsa i wszystkiego co jest potrzebne :>

Raczej nie ma na to sposobu. Niektórzy wierzą w dodatki do eMule, ale próbowałem już kilku i nie zauważyłem różnicy. Pozostaje tylko czekać w kolejce po plik, albo wybierać te pliki, które mają dużą dostępność (ilość źródeł). Nie znaczy to, że jest to kiepski program p2p, według mnie ma najbardziej rozbudowaną bazę plików i najłatwiej te pliki znaleść.

A ja do OpenOffice’a dolozylbym jeszcze Excel/Powerpoint/Word Viewer, czyli darmowe i oficjalne przegladarki plikow MS Office. Dlaczego? Poniewaz zdażyło mi się kilka razy, ze OpenOffice nie otworzyl poprawnie pliku.

Kiedys probowalem 7zip, ale mial problem z .rar wiec wrocilem do winrar’a - mozna go obslugiwac przez menu kontekstowe PPM i wtedy nie widac ze nie jest darmowy.

Testuje ostatnio WMP i zastanawiam sie czy Winamp jest nadal potrzebny…

I jeszcze jesli chodzi o grafike to proponuje Paint.NET :slight_smile:

kozikpl

Uważam, że instalując komuś system, ważne jest zapewnienie możliwości wykonywania kopii zapasowych - w przypadku XP Prof. narzędzie takie jest dostępne, natomiast nie każdy wie, że w takie samo narzędzie, można w sposób bardzo prosty zaopatrzyć XP Home Edition, bez konieczności instalowamia specjalnego softu.

Instrukcja w Bazie Wiedzy (KB302894) objaśnia, jak tego dokonać…

Pozdrawiam