Instalacja windowsa na tablecie - problem

Witam

Mam problem z tabletem Colorovo CitytabSupreme 10". Domyślnie był tam zainstalowany system: windows 8.1 (OEM), który zaktualizowałem do windowsa 10. Coś mnie podkusiło i - jako, że niezbyt mi win10 przypadł do gustu a i zużycie baterii istotnie wzrosło - próbowałem zrobić downgrade do 8.1. Wszystko za pomocą komunikatów wyświetlanych w windowsie - zarówno upgrade jak i downgrade. Niestety downgrade się nie udał mimo szczerych chęci systemu, które objawiły się tym, że windows pousuwał już pliki 10’tki zanim uruchomiła się 8ka. Koniec końców mam tablet bez systemu. Ze strony Microsoftu pobrałem ‘instalator’ windowsa 10 w którym mogłem wybrać żeby zrobił mi pendrive bootowalny z instalatorem, ale mimo, że bios widzi, że podpięty jest pendrive, to żaden instalator windowsa się nie uruchamia. Wybieranie kolejności uruchamiania dysku hdd tabletu/pena nic nie zmienia. Pendrive podpinam kablem - przejściówką USB-miniHDMI (tablet nie posiada portu USB). Alternatywnie próbowałem zrobić obraz płyty (ISO) i wrzucić na tegoż pendrive’a ale wówczas bios pena nie widzi. Jakieś pomysły co powinienem zrobić? Ewentualnie jeżeli ktoś się orientuje, ile szacunkowo kosztowałaby instalacja windowsa w jakimś serwisie w Wawie byłbym wdzięczny za informację. 

możesz próbować walczyć - http://www.wykop.pl/wpis/10473512/mirki-pomocy-posiadam-tablet-colorovo-citytab-supr/

dzięki za link, uruchamianie tabletu z wciśniętym przyciskiem volume up nie uruchamia trybu safe mode (a więc padam na pierwszym kroku…). kod błędu to 0xc0000225 co wujek google uważa za prosty problem i pendrive/ cd isc powinno pomóc. Spróbuję jutro zmienić kabelek na inny