Instalacja Windowsa w jakikolwiek sposób

My chętnie pomożemy zawsze. Ale przedstawiłeś trupa do reanimacji. Religa by nie dał rady.
ten linux co podałem w linku, albo win7
Najtańszy ryzen za 250 vs twój procek. Chyba mi się nudzi.

Patrząc jakby na to że nie prosiłem o gadanie o parametrach komputera czy jego krytykowaniu czy co kolwiek tylko o co inne a jak on już będzie chodzić to już jest moja sprawa :wink: A co do chodzenia Windowsa 10 na tym procku i HDD to chyba nikt z was nie widział tego w praktyce :joy: tylko czytając wymagania się wypowiadacie a prawda jest taka że miałem na tym komputerze odpalone 8 kart w Operze, grałem jeszcze w między czasie w NFS-a i słuchałem muzyki i jakiś problemów nie było także no nie wiem z kąd wy bierzecie takie informacje xd bo ja jak narazie byłem zadowolony i jestem dalej i nie interesuj mnie opinia innych ludzi xd dla mnie działa i wystarczy, a co do pomocy przy tym temacie już jest nie ważne ponieważ już ktoś z innego forum mi pomógł i chociaz nie marudził i nie pouczał bóg wie po co :wink: wystarczyła prosta odpowiedzieć :slight_smile:

Dzięki i temat do zamknięcia

Ale zdajesz sobie sprawę z tego, że nie zadałeś pytania.

Ten wpis został oflagowany przez społeczność i został tymczasowo ukryty.

Chyba 32GB

  1. Dostałeś odpowiedź - kup pendrive 8 GB, choćby wysyłkowo.

  2. Instalkę Windows możesz też rozpakować na jedną z partycji, jeśli da się ja ustawić jako aktywną do bootowania i z niej przeprowadzić instalację, ale po sposobie, w jaki się wypowiadasz, wnioskuję, że zapewne nie dasz rady, dlatego wracamy do punktu pierwszego.

1 polubienie

Wypowiadam się tak jak powinno się wypowiadać do osób które nie potrafią napisać prostej odpowiedzi tak jak to jest na innych forach tylko pieprzyć coś 3 po 3 i nic nie potrafić wytłumaczyć :wink: Po drugie już to dawno zrobiłem i jednak “udało mi się” bo dostałem poradę od kogoś kto bardziej ogarnia pisanie odpowiedzi na forum niż wy a wy tylko potraficie się wymądrzać jacy to wy nie jesteście zajebiści i jacy mądrzy a tak serio to nic nie wiecie bo nic nie sprawdziliście w praktyce xd także no pozdrawiam i dzięki chociaż za 1% pomocy w tym co już zrobiłem po paru godzinach po napisaniu tego posta :wink: Żegnam