Instalacja Windowsa XP - dziwny problem

Witam.

Znajomy poprosił mnie o sformatowanie wszystkich dysków i instalacje XP. Ogólny powód to mulenie całego kompa. Jak prosił tak zrobiłem - właśnie wracam od niego. Nie pisał bym tego topiku, gdyby nie pewnien problem. Mianowicie jeszcze przed instalacją sformatowałem dyski d i e oraz już przy instalacji dysk c- nie szybkim lecz tym dokładniejszym ;).

Instalowałem Windowsa - przy instalacji już pod koniec (bodajże przed zapisywaniem ustawień) pojawiło się kilka błędów, lecz kolega powiedział że wystarczy kliknąć anuluj bo to są jakieś lekkie błędy związne z sp2 i nie będą one sprawiać problemów później. Dobra xp zainstalowany, włączam kompa wszystko elegancko. I tu się pojawia problem - niby system zainstalował się dobrze, jednak kiedy chce się przesunąć jakieś okienko ono strasznie ‘faluje’, przez co muli strasznie kompa. Przy necie jest identycznie, przewijanie scroolem stron mija się z celem, okropnie muli kompa.

Dziwi mnie to, bo przecież wszystkie dyski sformatowałem, ogólnie system czysty jak łza.

Tak więc pogłówkujcie ze mną troszkę i spróbojcie wymyślić coś sensownego. Mi po głowie chodzi tylko jedno rozwiąznie - inna płyta instalacyjna. Niby przez tamte mini-błędy nic się nie stało, ale może jednak?

Pozdrawiam.

Witam.

Jeżeli błędy dotyczyły Service Packa 2 to może wypadało by go ściągnąć i zainstalować teraz jeszcze raz? Jeżeli to nie rozwiąże problemu to tylko re-instalka systemu błędy przy instalowaniu Windowsa nic dobrego nie wróżą :slight_smile: .

Pozdrawiam TR.

Miałem to samo że falowały okna podczas przesuwania :stuck_out_tongue: Zainstaluj sterowniki do karty graficznej.

Zgadza się…

Miałem to samo kiedyś i instalacja nowych sterowników rozwiązała wszystko… :lol: