Instalacja wtyczki do aqq

Robię tak

1.Wypakowujemy pobrany plik z wtyczką.

2.Plik wtyczki kopiujemy.

3.Nastempnie otwieramy katalog “C:\Documents and Settings[user]\Wapster\AQQ\Plugins” (gdzie user- to nazwa naszego profilu w windows) i tam właśnie wklejamy wcześniej skopiowany plik.

4.Restartujemy AQQ.

5.Upewniamy się że mamy włączona opcje trybu zaawansowanego. Klikamy w “Widok” i zaznaczamy “Tryb zaawansowany”.

6.Klikamy w menu komponenty (jeśli nie wiesz gdzie to jest to zerknij na obrazek nr.2) i wybieramy interesującą nas wtyczkę.

  1. No i wtyczka zainstalowana.

ale ja nie mam opcji widok nigdzie nie mam i nie moge przełączyć na zaawansowany i dlatego nie moge zainstalować wtyczki ??

jak weszłem program ustawienia i tam wtyczki są nie które ale nie chcą działać te co są zapisane w .dll

o restart chodzi wyłączenie i włączenie???

A nie próbujesz czasem zainstalować wtyczki z AQQ 1.x do AQQ 2.x?

Z Twojego opisu tak wynika.

Najpierw sprawdź czy na pewno wtyczka jest przeznaczona dla twojej wersji komunikatora.

Jeżeli tak, to spróbuj umieścić ją w odpowiednim folderze :arrow: Program —> Ustawienia —> Wtyczki —> Przejdż do folderu wtyczek (i tutaj ją umieść)

Ewentualnie skopiuj ją do folderu C:\Program Files\WapSter\WapSter AQQ\System\Shared\Plugins

Sprawdż po restarcie AQQ (wyłącz program a następnie włącz go ponownie)czy programik “widzi” daną wtyczkę :arrow: Program —> Ustawienia —> Wtyczki

P.S. Łatwiej byłoby rozwiązać problem gdybyśmy wiedzieli jaka to wtyczka, ewentualnie podaj link do niej.