Instalacja XP bez usuwania programów

Chciałbym w najbliższym czasie przeinstalować Windowsa.

Wszystkie programy i gry mam na osobnych partycjach.

Czy po reinstalce będę mógł nadal z nich korzystać? Bo nie chce mi się tego wszystkiego ponownie instalować.

Ja tak kiedyś robiłem i 99% programów działało.

Ale nie wszystie.

Nie działał steam, Photoshop i coś jeszcze

jezeli programy zainstalowane masz na innym dysku niz windows to wszystko zostanie a jesli na tym samym to niestety ale bedziesz musial instalowac od nowa.

źle gadasz ;/

Niektóre programy zadziałają a niektóre nie ponieważ wymagają wpisów do rejestru. Prawie żadna gra nie bedzie działać

niektóre programy zapisują sie w rejestrze i te będziesz musiał od nowa instalować możliwe by było jak byś miał win 2000 i aktualizował byś go na xp to wtedy wszystko zostaje a tak to nie

zrub sobie aktualizacje windowsa to ci zainstaluje czystego winde a nie usunie programów

A nie możnaby zrobić kopi tej gałęzi gdzie są te wpisy i po instalce jej przywrócić?

zgadzam sie z przedmówcami zależy od programu wiekszość powinna (gry prawie wszystkie ok 98%) co do programów zależy od jego złożoności ale różnie bywa, co do kopi gałęzi to wątpie aby to coś pomogło choć spróbowac możesz

Dwa razy uaktualniałem windowsa i poza łatkami nic mi więcej nie uzupełnił czy postawił nowy system.tak wiec uaktualnienie nie jest od instalacji nowego czy czystego systemu