Instalacja xp - złe litery dysków

Witam

Mój problem polega na tym że zrobił mi sie na dysk’u poważny błąd i żeby móc go usunąć musiałem przenieść wszystkie dane na inny dysk, a potem sformatować ten pierwszy dysk i z powrotem przenieść na niego dane. Tu zaczynają się schody bo zainstalowałem na chwilę windows na innym dysku (partycja :E a wcześniej był na c:) i przeczyściłem dysk żeby zainstalować windows na c: ale przy instalacji systemu (w momencie kiedy wybiera się gdzie chce sie zainstalować system) komputer widzi moją partycję przeznaczoną dla systemu jako e:. Dodam że ta 40 GB’towa partycja jest pierwszą partycją pierwszego dysku i zawsze na niej instalowałem system, bo zawsze komputer przypisywał jej literę C: ale teraz komputer przypisuje jej literę E:, a kiedy próbowałem wyjąć jeden dysk i ponownie zainstalować windows, wtedy komputer przypisał mojej systemowej partycji literę D: a partycji z danymi literę C:

Już nie wiem co mam zrobić. Chciałbym żebym mógł wybrać przed instalacją która litera ma być przypisana do konkretnej partycji. Mam takie wtyczki, które wymagają żeby była zawsze taka sama ścieżka dostępu do nich, a teraz one nie są na d: tylko na c:. Od razu mówię że próbowałem to zmienić w zarządzaniu dyskami ale pisze wtedy że nie można zmienić litery dysków systemowych i rozruchowych. Z resztą zmienianie tego pod windows pewnie nic nie da, bo i tak będę robił format więc to ustawienie się skasuje. Liczę że ktoś z was będzie wiedział jak to rozwiązać. Pozdrawiam

dziwny przypadek