Instalator Neostrady nie otwiera się

Witam , otóż mam taki problem , gdy chcę zainstalować Neostradę , instalator włącza się i pokazuje się przez 1 sekundę opcja wyboru języka i okienko znika :? , dodam jeszcze że przez płytę udało mi się zainstalować sterowniki do modemu seedtouch 330 , proszę o pomoc.

Z płyty instalujesz? Może coś jest w nieporządku z instalatorem? Sprawdź czy możesz pobrać aplikację ze strony dostawcy. Jeżeli nie, to dzwoń do pomocy technicznej, skoro płacisz.

Jaki system?

Windows XP SP3 , dodam jeszcze że mam nowy dysk i wgrałem od nowa Windowsa (XP ) , wcześniej miałem SP2 i nie było problemów , może to wina PS3 lub dysku ?

Tak prawdę powiedziawszy, to… potraktuj całą tą sytuacje jak palec boży :smiley: i odpuść sobie instalowanie tej badziewnej aplikacyjki od Neostrady. Skoro sama nie chce się instalować… Oszczędzisz sobie wielu potencjalnych kłopotów.

Zainstaluj sterowniki do modemu (to już zdaje się zrobiłeś) i potem utwórz połączenie w normalny sposób, w okienku ‘Połączenia sieciowe’ Windowsa.

goomish ma rację. Tu masz wszystko opisane obrazkowo. http://www.tech-portal.pl/content/view/99/32/

Tylko pamiętaj o sterownikach do modemu. Muszą być zainstalowane.