,,instalator nie mógł utworzyć nowej partycji systemowej ani zlokalizować istniejącej partycji,,

Witam!

 

Dzisiaj mówie sobie, ze musze zrobić formata bo komputer zaczyna ,mulić, Przechodzę do instalacji systemu zeruje wszystkie partycje prócz partycji 2 na której mam ważne dane i po prostu nie mogę go sformatować.Zawsze wszystko przechodziło gładko aż do dziś… Wybierając patrycje na której chce zainstalować system wyskakuje błąd ,instalator nie mógł utworzyć nowej partycji systemowej ani zlokalizować istniejącej partycji, widoczny na załączonym obrazku. Tworzyłem nowe partycje, usuwałem je, formatowałem, odświeżalem i nic.Szukałem po necie rozwiązań tego problemu i wszystkie mówią, ze trzeba przeczyśćic wszystkie dyski i partycje, a ja tego nie moge zrobić, a mam tam ponad 300gb prywatnych zdjęć, filmów itp. Jeśli ktoś miał już ten problem niech da znać.

 

                                                                                                                                                                                        Pozdrawiam! :) 

Tablica mbr czy gpt?

GPT

Słowa o instalowanym systemie operacyjnym, o dysku (pojemność), albo chociaż zdjęcie z ustawień partycji…

Staram się zainstalować windowsa 7, a pojemność dysku to 1tb 

Instalujesz z pendrive?

Staryyy, wielkie dzięki! działa!