Instalka EraGG z Nokii 2610

Witam!

Jak w temacie ;] Poszukuje instalki EraGG z Nokii 2610, ponieważ tylko ona z obsługujących tą aplikacje ma rozdzielczość ekranu 128/128.

Ja posiadam SE k300i i niemoge pobrać na niego tej aplikacji z era.pl (chociaż aplikacja na nim działa) i mam obecnie wgraną wersje z wiekszego wyświetlacza jednak jest w niej jeden problem bo niewidze opisów osób z listy ;] Mam nadzieje że EraGG z Nokii 2610 rozwiąże ten problem ;]. Jeżeli ktos posiada ten plik to prosiłbym o przesłanie na

e-mail: przemek_144@onet.eu

Z góry thx

przemek_144 zobacz czy działa ta:

:arrow: http://www.sendspace.com/file/9x6e8t :slight_smile:

thx za zainteresowanie ale to jest niestety ta sama wersja, którą posiadam obecnie :confused:

A ja szukam instalki EraGG na Siemensa ME75 może wie gdzie tego szukać bo na stronie ery nie można pobrać

nie instalujcie tego jezeli nie jest na wasze foniki bo ja tez tak ze dwa miesiace temu zreobilem na noki 5300 i przyszedl mi rachunek za abonament 100 zł większy niby subiskrypcja byla zaaktywowana a tu ciaglo wszystko na gprs wiec troche sie wkuzylem :D:D

nokia474 ja uzywam EraGG na telefonie na który nie jest przeznaczona. Mam telefon w Tak Tak i jakoś nic mi z konta nie bierze ;] tylko owe 1zł za które jest opłacana usługa ;] A szukam wersji z nokii 2610 ponieważ w tej wersji co mam nie widze opisów bo jest na większy wyświetlacz ;]