Instalka windowsa xp

Coś mi mówi że to wina nie RAM-u ale samej płyty głównej… sprawdź kondensatory na płycie głównej, jak wyglądają tutaj: http://photos04.allegro.pl/photos/orygi … /458548487

Żaden błąd mi nie wyskakuje nawet restart się nie robi tylko sie komp wyłancza

A jak mam je posprawdzać???

Może to będzie tego wina, spróbuj wejść w BIOS i poszukać czegoś takiego jak “ACPI”. Jak to znajdziesz to wyłącz to…

Zmieniałem tą wartość w bios-ie ale żadnego efektu :frowning:

Znajdź je na płycie głównej są obok procesora/gniazd złącz/układu zasilającego procesor…

Zdjęcie zepsutych…

kondensatory%5B111%5D.jpg

Najlepiej rozbierz komputer( o ile nie masz plomby, to w tedy go nie otwieraj) Posprawdzaj czy wszystko jest na swoim miejscu, dociśnij wszystkie elementy komputera/kable, może gdzieś się coś poluzowało i dlatego się wyłącza. Sprawdź również kondensatory czy przypadkiem któryś nie wyleciał ze swojego gniazda/nie połamał się przypadkiem.

Nie pordzewiałe tylko wybrzuszone są jeżeli skończyły swój żywot :wink: michaelllo69 , dobrze napisał sprawdź wszystkie kable może któryś się poruszył i nie łączy zawsze…

Jednak to było cześć prawdy w tym po odłączenie wszystkiego dosłownie wszystkiego i ponownym podłączeniu odziwo działa

Dzięki wszystkim osobą za pomoc i pozdrawiam