Instalowane oprogramowanie nie przeszło testów zgodności z s

Tak Win Xp Pro Sp3 jest oryginalny, ale nie wiem czy to ma coś do rzeczy, bo po przeinstalowaniu systemu jak instalowałem Dx to był dobrze, tylko teraz takie coś wywala.

Dx 10 pobrałem…e… z GOOGLE, ale mnie zdziwiło bo zajmował mniej od Dx9.c

System nie był modyfikowany, Sp3 było z systemem (scalone)

Te pliki co jest w komunikacie to zdziwiło mnie tylko to że one są podwójne, a zawartość z nich jest pokazana w raporcie dxdiag.

O ile mi wiadomo DirectX 10 nie jest oficjalnie wspierany w Windowsie XP.

Jeśli zdecydowałeś się mimo to na jego instalacje nie dziw się, że teraz występują błędy.

Pomijam fakt, że instalacja oprogramowania z niepewnych źródeł nie wpływa pozytywnie na bezpieczeństwo systemu.

Ale brednie wypisujesz! !!

Twoje wypowiedzi nic nie pomagają, zadajesz jakieś głupie pytania,co nic nie mają nic do sprawy.

Przeczytaj, ze zrozumieniem:

Napisałeś gdziekolwiek w swoim wątku, że masz nie działający DirectX 9c ?

Jak to się objawia ?

Jakaś gra nie chce się uruchomić ?

Chcesz rady, to masz:

  1. Zrób format C

  2. Instalujesz sterowniki do: chipsetu płyty głównej, karty radiowej, karty graficznej.

  3. Instalujesz DirectX ze strony Microsoftu.

  4. Podczas instalacji gier jeśli wyskoczy okno z instalacją DirectX dajesz zawsze anuluj.

  5. Po jakimś czasie, ale dopiero jak coś nie działa instalujesz ponownie DirectX ze strony Microsoftu.

A jakie jest prawdo podobieństow że przy instlacji nowego win nie pojawi sie ten komunikat?

Bo ludzie piszą że chyba w 34minucie się to pojawia ikoniec.

Jaki komunikat ?

Miałeś problemy przy instalacji Windowsa ?

System masz legalny, to jak niby na płycie może pojawić się oprogramowanie które nie przeszło testów zgodności lub coś w tym stylu.

Ludzie piszą różne rzeczy.

Co się pojawia ?

Podaj linki.

Ps.: Sprawdź zgodność systemu:

zrzutekranu2zp.th.png

Na jakimś forum czytałem chyba na PEB,że to jak to się raz pojawi http://i45.tinypic.com/5jv5dz.jpg to jak się robi formata to wywala to samo w którejś minucie.

Dodane 26.12.2009 (So) 21:32

http://i50.tinypic.com/9a1sh0.jpg

Samo za siebie mówi.

A pomogło by coś jak bym zrobił przywracanie systemu z kopii zapasowej co ją stworzyłem jak zain stery na sam początku?? #-o :?:

Dodane 30.12.2009 (Śr) 19:30

Widzę że ten problem jest nie do rozwiązania dla Polskiego Microsoft itp…

Dodane 09.01.2010 (So) 21:45

Dobrze rozwiązałem ten problem.

U mnie działa. Wkładamy płytę z Windowsem tak jak byśmy mieli robić format. Gdy wyskoczy nam okno z aktualnymi systemami wciskamy klawisz sprawdź dysk (czy napraw) w poszukiwaniu błędów. Tam zacznie mam kopiować pliki, komp się zrestartuje i pojawi się takie coś jak byśmy Windowsa instalowali, wpisujemy cd-key, poczekamy tam 35 minut i znów się system zrestartuje, wszystko się włączy, instalujemy uaktualnienia i dX 9 działa, nie wyskakuje żaden błąd.

Możemy wybrać tą metodę lub format dysku C, ale tutaj jest plus bo nie bawimy się ze sterownikami itp…