Instalowanie BearShara


(Kuba 000) #1

Jak w temacie.Mam problem z zainstalowaniem BearShare.Zassałem z oficjalnej strony BearShare'a plik instalacyjny i kiedy chce go odpalić wyskakuje czarny ekranik a po środku komunikat" Demo installations only run on the computer they were created on" :evil: .Nie wiem czy to dobrze zrozumiałem. Ale dlaczego nie moge tego zainstalować, przecież ten plik pochodzi z oryginalnej strony producenta :x .


(M Suszwedyk) #2

A nie używasz przypadkiem programu NortonAntivirus?

Złączono Posta : 03.05.2006 (Sro) 13:37

Bo taki problem, z tego co wiem, pojawia się po instalacji Nortona. Gdy ten wykryje wirusa i próbuje automatycznie wyleczyć zarażony plik, a nie udaje się przywrócić go do prawidłowego stanu pojawia się ów bład.


(Kuba 000) #3

Nie mam Nortona.Mam Firewalla Kerio4 i antivira NOD32.


(Mayster X) #4

spróbuj z tej strony :

:arrow: http://www.idg.pl/ftp/pc_7900/BearShare ... 0.2.5.html


(matusia :)) #5

to jest bardzo proste:) antywirus uwaza ten program za wirusa i zamiast go zainstalowac leczy go :slight_smile: . musisz wylaczyc antywira i dopiero instalowac :slight_smile:


(Tomek Zamlynny) #6

ale praca programu, przy włączonych antywirusach nie przyniesie rezultatu :!:


(Witam200) #7

bearshare zawiera adware.. wiec masz 2 wyjscia kupic wersje pro lub sciagnac wersje lite. Nie powinienes juz miec problemow z instalacja.. tak mi sie wydaje


(M Suszwedyk) #8

ja to wyłączam antywirusa, po procesie instalacji skanuję komputer programem Ad-Aware, wywalam wszystkie śmieci, z powrotem włączam antywirusa i wszystko działa i jest ok :slight_smile:


(Mayster X) #9

tylko po przeskanowaniu programem Ad-Aware ... program który zawiera np. reklamy może przestać działać ... bo wchodzą one w skład programu ... :slight_smile:


(Kuba 000) #10

matusia :slight_smile: myślisz że nie wiem jak antivir traktuje potencjalny malware? Wyłączyłem NOD32 i Kerio ale nic nie pomogło ! ten sam błąd :?


(Leon$) #11

Tu masz najnowszą wersję PLhttp://amnezja.org/modules.php?name=News&file=article&sid=11446 :-o spróbuj