Instalowanie ster. -płyta głowna MSI 845 PE

Witam,mam problem.Zrobiłem formata i muszę od początku zainstalowac wszystkie sterowniki do karty graficznej,dżwiekowej oraz plyty glownej.Wiem ze sterowniki są na stronie www.msi-polska.pl .Ale nie wiem jak ściągnąć całego setupa żeby potem wszystko zainstalować na kompie ;/ Płyta głowna to Intel Pentium 4 845 PE Neo.Do tego również karta graficzna ATI Radeon.

W temacie napisałeś, że płyta główna

, a już w poście napisałeś

to którą wreszcie masz, tak w ogóle te 2 wygląda mi na proca!

podaj jeszcze jaki model Radeona masz, sprawdzisz to programem Everest. Wchdzisz w Komputer > Podsumowanie i spisujesz tutaj:

  • Płyta główna

  • Ekran

  • Multimedia

Płyta główna to; MSI 845 PE Neo v3.0

Karta graficzna ATI RAdeon 9550

Karta dźwiękowa Realtek ALC 650

Podaj jeszcze na jaki system??

http://global.msi.com.tw/index.php?func … &cat3_no=4

dział Download :-).

No,spoko dzięki.Tylko właśnie nie wiem co mam wybrać.System to Windows XP.wchodze w tego linka i co biore? Utility i potem?

obok Utility masz Driver, klikasz na to i masz stery.

Spoko dzięki za pomoc!Tylko nastąpiło taki coś.Gdy odtwarzam film to dżwięk nie zgadza się z ruchem warg.Nie jest synchronizowany ;/ Jak wiecie co moge zrobic to piszcie śmiało!

Zainstaluj jakąś paczkę kodeków. Osobiście używam K-lite Codec Pack. :slight_smile:

odpal jakiś film przy jednoczesnym otwarciu menadżera zadań (alt+ctrl+del) zakładka zasoby i sprawdź jakie jest zużycie procesora podczas otdwarzania filmu, zaopatrz się - jak pisze przedmówca - w kodeki, mogą być k-lite.