Instalowanie windowsa 7 z partycji recovery

Pokaż jeszcze zrzut ekranu z programu Easeus Partition Master:

http://www.dobreprogramy.pl/EASEUS-Part … 12861.html

Jeśli chodzi o aktywację to spróbuj przez telefon (Użyj automatycznego systemu telefonicznego) Jeśli się nie uda, to po prostu nie ma takiej możliwości …

jak mozesz tro napisz co w tym programie mam jeszcze zrobic, zainstalowac odpalic i juz bedzie czy tak samo jak z gparted trzeba nagrac na CD i ustawiac bootowanie na CD ?

póki co chcę zobaczyć jak easeus rozpoznaje dysk twardy (ilość i rozkład partycji, rozmiary, etykiety, być może pokaże jakieś błędy crc na dyskach. etc - gparted pokazywał jakieś ostrzeżenia - wykrzykniki w żółtych trójkątach)

Zainstaluj, uruchom i zrób screenshota (klawisz ‘Print Scren’ -> uruchom Paint -> wciśnij jednocześnie ‘ctrl’+v -> zapisz obrazek -> pokaż go na forum, tak jak zdjęcia w poprzednich postach)

trochę się z tym uporałem, poczytałem po angielskich forach i udało mi się postawić nowy system, myślę że na tym poprzestane i zostawię tak jak jest, została jeszcze telefoniczna aktywacja…

Mógłbym Cie prosić jeszcze o pomoc w odpowiedniej konfiguracji win 7 bo mam trochę pytań co do tego windowsa który jest dla mnie nowy ; p