Instrukcja instalacji Windows 7

Witam,

mam zamiar pobrać i zainstalować Windows 7 Beta, ale nie wiem gdzie mogę znaleźć jakiś poradnik z dokładnie i porządnie opisanymi krokami instalacji tego systemu… zawsze lubię popatrzeć zanim zaczne coś robić.

To chyba nie do konca legalne :stuck_out_tongue: . Instalacja z tego co slyszalem jest podobna to tej z visty wiec jesli viste umiales zainstalowac to z 7 tez powinienes sobie poradzic .

http://kstilger.spaces.live.com/blog/cn … !540.entry

Poza tym instalacja 7 banalna, jak instalowałeś np.XP.

Aha, to dobrze, że chociaż do czegoś podobna, ale jakby ktoś miał jakieś informacje na ten temat lub porady co do instalacji proszę pisać!

a więc… klikasz

-next

-next

-wybór dysku

-next

-next

-next

-next

-podawać dalej ?

Nie, trochę to skomplikowane :stuck_out_tongue: , ale chyba dam sobie radę :stuck_out_tongue:

Instalacja prosta jak budowa cepa. Szybko, przejrzyście bez zbędnych rzeczy ogranicza się do “ruszenia do przodu” tj next, next, ok…

Witam wszystkich, jestem nowy na forum Dp.Mam pytanie czy ktoś instalował Win7 równolegle z Win XP i jak wygląda współpraca tych systemów??

Z góry dzięki za recenzje;P (mam nie najnowszy komputer- sempron 2.0GHz, 1,5Gb radeon 9550, i Virtual PC chodzi za wolno-zna ktoś możne jakiś inny darmowy emulator który działał by wydajnie na moim sprzęcie??)

seraf , współpraca między xp a win 7 wyglada tak samo jak z xp -vista :wink:

A jak wygląda współpraca Xp i Visty? Mam Vistei XP, ale nigdy nie instalowałem ich równolegle. Zastanawiałem się jak będzie jak zainstaluje te 2 systemy na 2 dyskach. Bałem się, że nie będzie menu startowego z wyborem Vista lub Xp, i że będe musiał bootować ręcznie dany dysk za każdym razem… W końcu jak to jest?

Działają bezproblemowo , trzeb pamietac tylko ze wpierw instaluje sie starszy system a dopiero potem nowszy :stuck_out_tongue:

keymen ,

Pamiętać należy przede wszystkim o jednej ważnej rzeczy.

Instalujemy najpierw starszy system, potem nowszy, czyli na jednej partycji najpierw xpka instalujemy, potem vistę na drugiej partycji.

Po takiej instalacji mamy menu wyboru systemu po właczeniu komputera.

Właśnie zainstalowałem, instalacja trwała ponad pół godziny.Włącza się komputer i pojawia się wybór miedzy Win7 lub starsza wersja Windows.

I chodzi dobrze muszę jeszcze zainstalować modem i kartę dźwiękową plus Antywirus-jakiego polecacie??AVG??

osobiście nie polecam żadnego… bo po co… jak ci się system zwali… to i tak za tydzień nowy build…

Wiesz kiedyś miałem takiego Vira co usuwał każdy plik “exe”-więc warto mieć antywirusa.A może Avast ;>?

po co ci na 7? zainstaluj na xp a av i tak przeskanuje partycje 7…

Mam już XP, jak zainstaluje sobie drugi dysk to postawie na nim Viste lub Win. 7 Beta :slight_smile:

A czy potrzebne jest aż tyle miejsca że nie wystarczy ci ten dysk?

Spokojnie 20GB starczy dla Sevena.

w sumie… do testów.