Instrukcję do UltimateDefrag

jak w temacie, zacząłem korzystać z tego programu lecz nie wiem co doją poszczególne opcje defragmentacji, czy ktoś może mnie oświecić ?

Witaj…Jestem od kilku tygodni użytkownikiem tego programu. Zainstalowałem go za radą Picasso i nie żałuję: jest Ok!. Nie oświecę Cię specjalnie bo też niektóre opcje są mi jeszcze nieznane a spolszczenia nie znalazłem. Rada jest taka:

jak odpalisz program, to zapyta się czy chcesz aby był domyslnym defragmentatorem: klikasz dwa razy tak. W otwartym programie, po lewej stronie masz taki jakby panel sterowania ze sposobami defragmentowania: wybierasz Auto ( ten tryb poleca Picasso) a potem sobie wybierasz dysk do defragmentowania(wcześniej możesz go sobie zanalizować) i klikasz Start… i już. Reszta robi się sama.

Pamietaj tylko aby przed defragmentacją oczyścić dysk, rejestr, wyłączyć wygaszacz ekranu i puścić scandisk na okoliczność błędów.

Tu masz nieco info od Picasso: http://www.searchengines.pl/Kompletne-d … 80532.html

Mogę powiedziec tylko tyle: mam go, korzystam z niego i jestem zadowolony z efektów. powoli go sobie “rozgryzę”.

Pozdrawiam!

ja też jestem zadowolony

defragmentuję automatem i efekty są zdumiewające

jeszcze nigdy katalogi nie otwierały się tak szybko

chciałbym tylko poznać inne funkcje programu co dają w jakich sytuacjach ich używać