IntCodec-problem z usunieciem

Jak usunac cos takiego jak wyzej?Gdy probuje to usunac w panelu sterowania,to pisze,ze musze zrestartowac kompa…Gdy to zrobie,sprawdzam czy jest,no i oczywiscie jest dalej!Byl w tym jakis cholerny wirus Win32,ale zalatwilem go chyba avastem…No,ale dalej mam po nim resztki,zwl. zas jakis wnerwiajacy Internet Security Add-On,ktory doprowadza mnie do szalu,bo non stop wypisuje cos o restarcie,spyware etc.,a u mnie jest dosc czysto,bo skanowalem avastem,ewido i ad-aware,i to kilka razy!Podobnie,nie moge sobie poradzic z usunieciem CA-Shared components:to pozostalosci po PestPatrol-gdy probuje usunac folder,to pojaia sie haslo,ze:"Nie mozna usunac lic98.dll:Brak dostepu.Plik zrodlowy moze byc uzywany."Co ztym poczac?Z gory serdeczne dzieki za rade!Pozdrawiam!

rycymer proszę o używanie polskich znaków w pisowni.

Co do problemu to na początek wklej loga z HijackThis

http://www.hijackthis.prv.pl

OK!Wziąlem sobie Twą radę do serca!Od teraz używam polskich znaków!

:slight_smile:

Napisz do XXXXXXX Dam ci program co wszytko usunie :mrgreen:

EDIT

Pomagamy na forum a nie na kanałach prywatnych

Sdar

Osobiście nie widzę sensu wklejania od razu takiego loga ponieważ w nim będzie widać tego śmiecia IntCodec i każdy kto się zna poradzi wtedy użycie narzędzia SmitFraudFix które samo potrafi to usunąć.

Więc na początek więc proszę użyć narzędzia SmitFraudFix on sobie napewno poradzi z tym śmieciem (userzy forum którzy to mieli sprawdzili) i potem dopiero daj log z HijackThis oraz koniecznie z SilentRunners (opis jego jest pod hijackiem). Jeżeli podczas uruchomienia silenta pokaże się błąd to proszę podać jego treść.