Integracja SP2 z XP, gdzie wpisać polecenie?

Witam,

Potrzbuję, szybko pomocy w poradniku jak zintegorwać SP2 z WinXP jest napisane tak:

Aby stworzyć płytę instalacyjną Windows XP z dodatkiem SP2, postępujemy zgodnie ze wskazówkami poniżej. Najpierw tworzymy najpierw katalog o dowolnej nazwie np. C:\XP. Wymagane jest przy tym ok. 1GB wolnego miejsca na danej partycji. Następnie pobieramy z sieci plik WindowsXP-KB835935-SP2-ENU.exe o rozmiarze 266MB, a następnie rozpakowujemy go poleceniem : 


WindowsXP-KB835935-SP2-ENU.exe /x:C:\XP\XPSP2

Tylko jak mam go rozpakować takim poleceniem:? Gdzie te polecenie wpisać? W “uruchom”? Proszę o pomoc, bo dzisiaj chcę składać kompa a mam Sata dysk i potrzebuje SP2 :frowning: SP1 z XP poszedł dobrze i sprawnie, ale z SP2 mam problem.

Dzięki bardzo za pomoc!

A najlepiej wpisz całą ścieżkę dostępu do tego pliku, np. START > Uruchom > C:\progs…

Problem może być inny, w opisie, który podałeś (chyba z xp.net.pl, a raczej na pewno) jest podany SP2 angielskojęzyczny, a nie polski. Musisz ściągnąć polską wersję SP2, tzn plik “WindowsXP-KB835935-SP2-PLK.exe” !!

najlepszym rozwiązaniem by było nlite. Na początku podajesz mu pliki xp, np. z cdromu a potem wskazujesz Service packa i się integruje. potem nagrywasz obraz na płytę i masz gotowego xp z Service packiem :slight_smile: