Integracja uruchomionych programów z ikoną na docku

Witam!

Kiedyś używałem na linuksie docka awn (avant windows navigator) i bardzo mi się w nim podobało, że gdy np. dodałem firefoxa do docka i chciałem go zminimalizować to się minimalizował do tej ikony a gdy otworzyłem program nienzany dla awn to dodawał tymczasowo go żeby oznaczyć że jest uruchomiony. Teraz przesiadłem się na windowsa i też postanowiłem zainstalować docka… i tu się rozczarowałem :? na początku zainstalowałem rocket docka i jest tak że jeśli zminimalizuje do docka to tak jakby mam możliwość i kliknięcia w ikone i kliknięcia w okno w docku, które zminimalizowałem. Po dłuższej pracy tych okienek zaczyna się mnożyć :o chodzi mi o to czy jest możliwość aby jakiś windowsowy dock minimalizował się do tej ikony która służy także do włączania?

Mam nadzieje, że ktoś zrozumiał :mrgreen:

Proszę o odpowiedz :lol:

ja zrozumiałem, do takiego paska sa tylko 2 programy na Windowsa: Rocket dock i Object Dock.Lecz nie wiem jak z tym drugim, czy jest tak jak mówisz, ale tak na boku np. Masz na Pasku Mozille i masz też ją włączona, i jak zrobisz kiedy chcesz otworzyć nowa Mozillę???

Nazwij proszę temat rzeczowo.

takich programów jest więcej ale te dwa są najlepsze.

na linuksie klikało się 2 razy.

Właśnie poszukuje docka, który właśnie by działał w taki sposób żeby zamiast otwierania nowej mozilli pokazywało mi tą otworzoną i zarazem żeby nie pokazywał ją dodatkowo drugi raz na pasku.

edit: aha i dodam żeby tak działało to w Awn trzeba było stworzyć launchera a nie poprostu przeciągnąć program na pasek