Integracja wmp11 z xp za pomocą wmp11slipstreamer

w jaki sposób za pomocą wmp11slipstreamer mogę zintegrowac z płyta xp do tej pory zintegrowałem z sp3 i ie7 za pomoca nlite i działa ok teraz chciałem zintegrować jeszcze wmp11 wyczytałem na forum ze właśnie za pomocą wmp11slipstreamer jest to wersji ang. z ktorym mam trochę problem jakby mi mógł ktoś wytłumaczyć jak to mogę zrobić krok po kroku program mam już zainstalowany teraz jedynie zintegrować bardzo prosze o pomoc

Po prostu zainstaluj WMP11 Slipstreamer i zapomnij :stuck_out_tongue: Potem w nLite w okienku gdzie dodajesz poprawki (w tym instalkę IE7) wrzuć też instalator WMP11. Gdy rozpocznie się proces przerabiania płyty nLite sam odpali w tle Slipstreamera i wszystko się zrobi :slight_smile: Możesz też zajrzeć How to integrate WMP11

Saeros , dzieki wielkie za podpowiedz odpaliło mam jeszcze pytanko czy mozila firefox też mozna zintegrować przez nlite?

Można ale za kilka dni może się okazać że ,dziurawa" albo niedługo wyjdą lepsze - szybsze wersje.

Warto instalować jeżeli pobranie pliku i instalacja nowej wersji kosztuje kilka minut ??

Mam Mozillę i obecnie wychodzą co kilka dni wersje beta Mozilli Firefox 3.0.2.

Dużo lepsza. :slight_smile: