Intel E3300 czy AMD 4400

Witam, mam zamiar wybrać jeden z dwóch procesorów które są w odpowiadającej mi kwocie (Ok. 130zl)

  1. Intel Celeron Dual Core E3300 2x 2.5 (s.775) - Płyta która mam zamiar nabyć do tego procka to: GIGABYTE GA-P31-DS3L

  2. AMD ATHLON 64 X2 4400 (AM2) - lub do AMD: GA-M61P-S3 lub Foxconn A690GM2MA-RS2H, MSI K9N SLI

Ramy jakie będą używane to DDR2 800Mhz.

Osobiście jestem bardziej za Intelem ponieważ posiadam w domu Intel Celeron D 2.8 Mhz wiec kupił bym pierw płytę główną obsługująca s.775 (chyba GIGABYTE GA-P31-DS3L), następnie po kilku dniach Procek.

Co do overclockingu to nie mam zamiaru się w to bawić ewentualnie poprosił bym brata żeby mi tam pomieszał :stuck_out_tongue:

Z tych dwóch procesorów lepszy jest AMD ATHLON /chociaż jestem zwolennikiem Intela, gdyż wcześniej miałem ATHLONA i ciągle były jakieś problemy z grami, a wszyscy mówili, że to wina tego, że mam AMD/, bo ten Intela to niestety Celeron. Jakby był Pentium nie byłoby wątpliwości który lepszy.

Intel

Pozdrawiam

Zmieniłem zdanie i myśle nad PENTIUM DUAL CORE E5200 2x2,5 GHZ lub jakiś Pentium Dual Core nie mniej niz 2.0. :slight_smile: