Inteligentny Wirus ? Prosze o szybką pomoc!


(Katrin04) #1

Pisze to tutaj, ponieważ chyba mam tak zaawansowanego trojana, że gdy wchodzę na bezpieczeństwo i logi z HijackThis to mi wyłacza neta a na pozostałe moge wejść, więc proszę o pomoc lub moderatora o przsunięcie tematu.

A więc ostatnio w prawym dolnym rogu wyskoczyło coś takiego :

YOU HAVE SECURITY PROBLEM i nie wiadomo skąd pokazała sie tarcza ,,install'' zainstalowałem i pisze że mam 28 róznych wirusów i z tego pare trojanów. :shock: . Przez to nie mogę grać w rózne gry bo np. jak nie laguje to wyskakuje że komputer jest zainfekowany i wyłacza gre. Cały komputer jest zamulony. Wygląda na to, że wirus jest inteligenty bo nawet nie pozwala mi właczyć strony np. z HijackThis lub ComboFix żebym mógł ściągnąć i podać logi, wszystko co związane z walką o bezpieczeństwo nie moge wejść, nie wiem co mam robić, nawet nie moge wejsc do Trybu Awaryjnego i pousuwać strojany bo nawet nie wiem gdzie sie znajdują.


(Neon1992) #2

Spróbuj pobrać HijackThis z tego LINKU.


(Katrin04) #3

http://wklej.org/id/35774/

proszę.


(Ciuci) #4

Log z HijackThis nic tu nie da!Spróbuj sciągnąć Combofix z tąd:

http://download.bleepingcomputer.com/sUBs/ComboFix.exe

http://subs.geekstogo.com/ComboFix.exe

http://www.forospyware.com/sUBs/ComboFix.exe

Jeżeli sie nie da idz do znajomego i sciągnij

Jak użyć Combofix


(Katrin04) #5

niestety nie mogę go uruchomić, ładująsie tylko te zielony kreski i na tym sie kończy.


(Ciuci) #6

Wyłącz wszystkie programy ochronne na czas pobierania i skanowania Combofixem. Zmień nazwę Combofixa na na przykład 124.com Jeśli to nie pomoże to pobierz raz jeszcze Combofix z tym że już w trakcie pobierania zapisz pod zmienioną nazwą i spróbuj uruchomić


(huber2t) #7

Uruchom combofix w trybie awaryjnym