Internal Error 2753. regutils.dll - Java

Witam, mam problem z zainstalowaniem javy, problem pojawił się dzisiaj, chciałem pobrać plik z yt nie wyskakiwało okno, więc zacząłem instalować wtyczki, nic to nie dało. Ściągnąłem jave ( miałem już zainstalowaną ) i przy instalacji pojawił się błąd Internal Error 2753. regutils.dll , próbowałem praktycznie wszystkiego , przeczytałem kilka wątków, usunąłem w rejestrze, w dodaj/usuń program i w windows’ie (c/windows) jak i w Program Files. Moglibyście pomóc, opisać krok po kroku jak mniej więcej mam to zrobić?

Spróbuj usunąć dokładnie jave tym programem:

http://raproducts.org/wordpress/software

następnie spróbuj zainstalować ponownie.

niestety nie pomogło , czekam dalej…

Dodane 05.03.2011 (So) 12:24

Naprawiłem, ale mam jeszcze jeden problem nie będę zakładał nowego tematu, a więc przy próbie ściągnięcia wyskakuje mi coś takiego :

Nie ma możliwości ściągania z tej strony lub strona nie jest obsługiwana.

Czy na pewno wyraziłeś zgodę na uruchomienie skryptu java w okienku, które się pojawiło? (‘Always trust content from the publisher’).

Pomożecie ?

Witam,

mam ten sam problem. Mógłbyś powiedzieć w jaki sposób to naprawiłeś? Próbowałem już wielu sposobów ale nie mogę tego usunąć… Byłbym wdzięczny za pomoc.

Ok problem naprawiony. Gdyby ktoś jeszcze miał taki problem to wystarczy usunąć program z którym mamy problemy programem Your Uninstaller!.