Interner Ex. 8 wadliwa instalacja

Dzień dobry. Kto moze doradzić?

Po pobraniu z witryny Microsoftu i niezakłóconym instalowaniu Internet Explorer 8 nie funkcjonuje.**** Wyświetla sie komunikat. “Program Internet Explorer przestał działać. Zamknij program.” Po zamknięciu z ikonki na dolnym pasku drugi komunikat. “Program IE został zamknięty. Aby pomóc w ochronie tego komputera funkcja zapobiegania wykonywaniu danych zamknęłą program IE.” *** Dodam że system nie dopuszcza wyłączenia IE z ochrony funkcji “zapobiegania wykonywaniu danych”. Miał ktos podobny problem? Pozdrawiam, Yan.

Dodane 24.03.2009 (Wt) 18:49

Dodam jeszcze. Chodzi o Vistę i odpowiednią wersje dla Visty pobrałem. Yan.

Start > Uruchom > wpisz: about:NoAdd-ons

Jeżeli uda się uruchomić IE, to powyłączaj wszystkie dodatki.

Ja ponowiłem instalacje IE8 wyłączajac uprzednio w IE7 te dodatki (Narzedza=>Zarządzaj dodatkami) poza jednym od Microsoftu i to nic nie dało. W IE8 niczego nic nie moge zrobić bo sie nie otwiera. Zaczekam aż 27 kwietnia Microsoft zainstaluje automatycznie. Jak bedzie źle to stane wobec problemu. Twoja porada zakłada dostęp/otwarcie do IE8, czego nie mam. IE8 otwiera sie z komunikatem że zamyka.

Dodane 27.03.2009 (Pt) 20:38

No nie poradze sobie z instalacja tego IE8 musżę zamówic informatyka. Jak sie czyta o tych milionach problemów to widac jakie to wszystko niedopracowane. Zapewne kiedys musi to wszystko byc od nowa wynalezione na bazie innej koncepcji. Jedno wielkie /cenzura/.