Interner explorer - wymazanie adresu


(Maly17) #1

czesc.

taki problem, chodzi mi o to jaka czynnosc wykonac, aby przy wpisyaniu adresu strony internetowej, komp, sam nie dobieral sobie reszty. czyli troche jasniej po wpisaniu "www.k" komputer dalej dopisuje sobie kurnik.pl itd. czyscilem pliki tymczasowe w opcjach, czyscilem historie i nic. Moze pomozecie???


(aero) #2

wyłącz autouzupełnienie w opcjach ie, prawoklik na ikonkę od IE i tam masz autouzupełnianie ... odchacz te opcje , w IE7 jest troche inaczej


(Monczkin) #3

piotereks proszę poprawić błędy - na forum używamy polskiej pisowni. Inaczej temat zostanie usunięty.

Co do problemu - opcje internetowe --> zaawansowane --> wyszukiwanie

lub zawartość --> Informacje osobiste --> autouzupełnianie


(Maly17) #4

W sumie dziękuję za pomoc. Odpowiedź kolegi pierwszego była zdecydownie lepsza, a to co podał Moderator juz wcześniej robiłem. Zakończone powodzeniem i ok. Jeszce raz DZIĘKI. Jesli pominąlem polską literkę to przepraszam

Złączono Posta : 24.10.2006 (Wto) 10:07

witam . problem został rozwiązany ale połowicznie. bo jak wytłumaczyć, że po wpisaniu dziesięciu stron zaczynających się na "p" i wymazaniu historii, później w wejściu w/g podanej przez Was ścieżki do autouzupełnienia i odhaczeniu ponownym autouzupełnienia dla sieci Web. giną wszyskie strony oprócz poczta.fm. Podobnie jest z innymi literkami. Ja mysle , ze problem tkwi gdzieś w zapisaniu tych plików w rejestrze, ale jak to odnależć i zmazać.


(aero) #5

jak masz jakieś strony dodane do ulubionych to tak też się dzieje :wink:


(Anonymous Dreams) #6

No to użyj CClanera


(Maly17) #7

Do Aero - podane strony nie są zapisane w ulubionych

Do Chat - program fajny, coż tam poczyścil, ale problem pozostał. Po wpisaniu ' http://www.p" dopasowuje 'www.poczta.fm' a po wpisaniu "www.k" dopasowuje "www.kurnik\domino" więc nie wiem gdzie tkwi szkopuł???


(aero) #8

napisz jeszcze jaką masz dokładnie wersję przeglądarki IE?


(Leon$) #9

:slight_smile: