Internet 5,5 GHz ,czy jest stabilny i koszty instalacji

Oj jaki człowiek niekumaty ponad dwa lata płacę TP za marne 1Mb/s które jest poza szczytem 54zł,na większą prędkość nie mam szans centrala nadaje się do czterech liter .A tu sobie stronę oglądnąłem i akurat w mojej miejscowości jest internet 5.5 GHZ ,za darmo firma przyjeżdża i sprawdza czy są szanse na instalację .Ceny też ok za 40zł ,1024 kbit / 400 kbit a od 23-11 godziny 2048 kbit / 800 kbit i dopisek minimalna prędkość dostępowa, gwarantowana w pakiecie .Proszę o odpowiedz jakie są ewentualne koszty urządzeń odbiorczych (nigdy z dostępem radiowym nie miałem do czynienia).No i czy mój router TP-Link ADSL 8816 będzie do wymiany .Póki co mam jeszcze parę miesięcy na zastanowienie ,bo mam umowę .Albo mi zrobią możliwość przejścia na szybsze łącze ,albo spuszczą z ceny poniżej 40zł za 1mb .

Rewelacji to nie oferuje ta firma jak na dzisiejsze możliwości Polskich dostawców, którzy to są na szarym końcy świata. %GHz jest bardzo podatne na tłumienie i raczej wskazana jest dobra widoczność optyczna.

Co do Twojego sprzetu to musisz ten swój “cud” sprzedać komuś za jakieś 20-30 PLN i zakupić coś w standardzie IEEE 802.11 a (IEEE 802.11n w 5GHz).

Ceny do prześledzenia w necie np Alledrogo

pozdrawiam

;;;

Moja radiówka też na 5GHz za 50 zł :slight_smile:

1015141384.png

27311498.png

Czyli taka radiówka jest korzystna ,i dodatkowy plus nie musisz płacić za telefon .A propos telefonu w TP za 50 jest 60 minut na stacjonarne,a w Play na kartę 100minut na stacjonarne i play za 5zł.Czemu abonament telefoniczny w Netii jest tańszy i z darmowymi rozmowami ,chociaż Netia płaci TP za BSA .Przecież to nie dorzeczne to tak jakby pośrednik miał taniej niż producent.

;;;