Internet bezprzewodowy a komp stacjonarny

Witam. Mam mały problem. z góry mówie ze nie mam zielonego pojecia o programowaniu czy czymkolwiek, same podstwy z komputera :? Mój problem jest taki: rozpoczynam studia w dużym mieście, przeprowadzam się do mieszkania. Mój przyszły współlokator mówił że jest tam net bezprzewodowy. Ja bede zabierał ze sobą kompa stacjonarnego. Mi chodzi o to jak trzeba to podłączyć żebym miał neta?? musze coś kupić? :?: problem jak w temacie? ja nie mam pojęcia :?: proszę o pomoc

kartę sieciową tp-linka. Jeżeli podłączysz się do czyjejś sieci będziesz mógł dostać nawet 3 lata.

weż nie pszesadzaj kolega nie pisze w włamywaniu się na sieć :roll:

będziesz potrzebował karty Wifi i sterowników do niej karta to około 50 złotych

aha czyli jak już będę miał tą kartę Wifi i sterowniki to już reszta jakoś pójdzie… no ale to chyba też trzeba jakoś zainstalować na kompie :?: ja na tych sprawach sie nie znam, ja to tylko zeby usiasc do kompa i móc serwować po necie :stuck_out_tongue: i to obojętnie jaki rodzaj tej karty bedzie można podłąłczyć :?:

Kup kartę sieciową a resztę to poradzi ci ten współlokator,kożytsa z tego to będzie wiedział jak to ruszyć z pewnością :slight_smile: