Internet bezprzewodowy iPlus

jesli ktos kozysta z internetu bezprzewodowego iPlusa to prosze o wasze opinie. ja osobiscie mam z tym same problemy i zastanawia mnie czy moj przypadek jest indewidualny czy tez ogolnie jest to niewypal.

same tzn. jakie?

Płacąc za usugę wymagasz aby wszystko było zgodnie z regulaminem plusa - aby wszystko dobrze działało. Jeśli tak nie jest, proponuję albo się do nich przejść z laptopem (podejrzewam że masz laptopa) i pokazać im dokładnie co się dzieje) albo po prostu przedzwonić do nich i powiedzieć jak się ma sprawa. Pozostaje oczywiście email, jednak polecam albo wizyte osobistą albo telefon.

byly i maile,i telefony, i wizyty osobiste… wyslalem nawet modem do serwisu, ale plus twierdzi ze wszystko jest dobrze. natomiast problemy sa takie,ze strony sie otwieraja okolo minuty i dluzej (jesli juz sie wogole otworza) urzadzenie sie rozlancza lub tez zawiesza. wtedy musza wylanczac laptopa i wlanczac od nowa a jest to niekiedy bardzo uciazliwe.

Masz czysty system? (nie ma robaków? przeskanuj skanerami online ( np/ pandą)).

Masz poprawnie zainstalowane sterowniki od modemu?

No i jeszcze jedno: czy problem występuje również wtedy gdy laptop jest podłączony do źródła prądu (nie działa na bateriach)? Bo moe się tak zdarzyć iż system ograniczona energię na modem i w rezultacie urządzenie nie działa do końca poprawnie.

Jeśli to nie to to nie wiem :frowning:

tak

tak

nie ma zadnej roznicy miedzy bateria i zasilaczem

Jesli jest taka możliwość radzę skobinować sobie jakiegos innego laptopa i przetestowac Iplus na nim. Wtedy przynajmniej dowiesz sie czy problem lezy po stronie twojego sprzetu czy paczki z Iplus