Internet bezprzewodowy (Laptop). Wybór routera

Witam. Mam w domu internet radiowy. Czy jest możliwość kupienia jakiegoś routera abym miał bezprzewodowy internet w domu? Łączę się z internetem przez kabel sieciowy, który jest przypięty do modemu z którego są dwa wyjścia. Jedno jest wykorzystywane przez komputer stacjonarny, a drugie też kablem sieciowym połączone z laptopem. Mam przydzielone dwa ip ***.***.***.203 i ***.***.****.202 . Połączenie kablowe przy laptopie jest trochę uciążliwe i właśnie dlatego chciałbym zaopatrzyć się w taki router. Jaki wybrać?

Dzięki za pomoc z góry. Pozdrawiam.

Ograniczeniem jest jedynie ilość posiadanych przez Ciebie pieniędzy.

Jeden z kabli będziesz musiał podłączyć do routera. Drugi będziesz mógł odłączyć i poprowadzić od routera (jeśli zależy Ci na sieci domowej).

To fajnie… Btw. ładne gwiazdki… Jeśli wydaje Ci się, że ktoś z tego forum wejdzie Ci do kompa dzięki IP, to jesteś w błędzie.

Idealne dla masochistów i emo.

Polecam TP-LINK WR543G. Sam używam (dzielę Dialnet kablem na stacjonarny i na lapka przez WiFi) i jestem bardzo zadowolony. Nie gubi połączenia, z internetu korzystam również w ogrodzie, a konfiguracja bardzo (w/g mnie) intuicyjna.

Popieram sunbeam96. Ten TP-LINK to bardzo dobry i sprawdzony model z podstawką umożliwiającą stawianie w pionie oraz odkręcaną antenką - przyzwoita półka sprzętu, a kasa nieduża.

Ojj wiem, że nikt nie wejdzie… Nie muszę chyba podawać mojego prawdziwego prywatnego ip jeśli nie chcę, nie? Każdy chyba się domyśli o co chodzi w tych gwiazdkach… :?

Dzięki za pomoc. Pozdrawiam.