Internet bezprzewodowy w laptopie

Witam. Do tej pory miałem stacjonarny komputer, ale nie dawno zakupiłem laptopa. Internet radiowy, którego mam od sąsiada mam na stacjonarce, doradził on mi, abym kupił u niego zestaw za 50 zł, dzięki czemu będę mógł mieć internet na laptopie. Mówił mi, że jest to tylko 50 zł, a za 250 zł będę mial bezprzewodowy internet do laptopa, powiedziałem, że chcę mieć za 50zł, aale przychodząc do sklepu okazało się, że to co miało kosztować 50zł, kosztwowało to 250 zł. I kupując to : switcha oraz wirelss access point, nie mam bezprzewodowego dostepu. Co mam zrobić? Pytałem sie juz tego, ale on mowil, ze do bezprzewodowego trzeba bedzie doplacic… Mam Wirlesss Acess Point i Switcha.

_________________ Proszę o pomoc!

Dokup jeszcze jeden Access Point i poproś sąsiada o pomoc w konfiguracji. Jeden AP musi odbierać a drugi nadawać. Prawdopodobnie obejdzie się bez switcha.Będzie Ci on potrzebny tylko jakbyś po kablu chciał wpiąć komputer i laptopa jednocześnie. Między dwoma AP może być połączenie bezpośrednie (kablem ofc).

royes90pl , popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

Sąsiad Cię robi w bambooko.

Kup sobie druga kartę bezprzewodową do stacjonarki i masz internet na mieszkanie(tyle że stac. musi byc w tym momencie uruchomiony).

Jeśli chcesz aby to działało niezaleznie to kupujesz AP z trybem klienta (tp-link 543 za około 70zł) oraz inny dowolny AP może być jakiś tani używany albo identyczny tp-link.

Zatem w najgorszym razie kosztuje to 140+koszt przesyłki.