Internet cyfrowego polsatu

Witam , mam do was takie pytanie a mianowicie . Mieszkam na wsi i z internetem jest tu cienko z netem . Ale net z cyfrowego polsatu łapie ty sygnał , ale strasznie słaby bo bodajże 20Kb/sec a net ma 25 Mb byłem u kolesi i mówią że zakupienie anteny zewnętrznej załatwi sprawę , do tego chce teraz wykupić 100Mb internetu czyli u mnie powinno być około 2/3Mb ( mam nadzieje ) . A moje pytanie sprowadza się do tego że internet ma 5Gb limitu , a ja dość dużo korzystam z neta . około 4h z tego 3h na gry ( cs i runes of magic ) godzinka na oblukanie facebooka itd ewentualnie na lekcje ; ] . I chodzi o to czy mi 5GB starczy ? Oczywiście nic nie ściągam .

na miesiąc nie starczy

Kolega ma rację, przy czynnościach i czasie który nadmieniłeś w swoim poście oznacza to przynajmniej 500 MB dziennie zużytego transferu. Wiem co mówię korzystam z play. Niestety wiem, że na wsi jest problem z internetem i trzeba się ratować czymś takim jak Cyfrowy Polsat, ale do użytku dziennego z takim limitem nie wyrobisz :stuck_out_tongue:

Ehh no trudno , dzięki za rady ; ] . do zamknięcia

Próbuj z WiMax, tam nie ma limitów. Ewentualnie CDMA z Nordiska, tam są chyba spore.

nie wiem, czy dobrze Cię zrozumiałem, ale to tak nie działa. jak masz łącze 25 Mb/s ze względu na zasięg masz 20KB/s to przy wykupionych 100Mb/s dalej będzie te 20KB/s. CO do gier to aż tak dużo nie ciągną. Możesz sobie ściągnąć programik w stylu NetMeter, poużywać kilka dni i zobaczysz ile zużywasz.