Internet - częściowy brak połączenia

(Psimkolee) #1

Witam serdecznie.

Podobny temat założyłem na komputerświat, niestety tam nie doczekałem się ani jednej odpowiedzi na moje pytanie. Problem jest dość dziwny i nietypowy otóż mogę korzystać z przeglądarki, częściowo oglądać filmy i pobierać pliki. Niestety problem zaczyna się gdy już ściągne i wymaga ponownego poł,ączenia z netem typu GG, Skype, Steam Gry (MMO) Internet nie działa w tej sprawie. Po prostu tak jakby go nie było albo coś blokowało. Z problemem męcze się pół roku i nikt na razie nie był mi wstanie pomóc. Posiadam modem Huawei PLus

Nazwa urządzenia: E3272 IMEI: 867503016922721 IMSI: 260011700181817 Wersja sprzętowa modemu: CH1E3272SM Wersja oprogramowania modemu: 22.436.07.02.1202 Wersja interfejsu www: 13.100.04.04.1202 Adres MAC: 00:0D:87:8E:4B:AC Adres IP WAN: 5.60.121.47 Adres IP: 192.168.1.1 Maska podsieci: 255.255.255.0 RSSI: -75dBm RSRP: -107dBm Sieć:

LTE

Kilkakrotnie przywracałem ustawienia fabryczne komputera jak i modemu. Ponadto wyłączałem i włączałem na różne sposoby zapory i też nie pomagało ;/. Jestem bezradny jabky co gg 8189739, proszę pilnie o pomoc. Nagroda w postaci doładowania 10 zł gwarantowana! :) DOdam że problem zaczął się po usunięciu jakiegoś programu, lecz w urządzeniach wszystko jest a gdy próbuję doszukać się problemu następuje automatyczna odmowa współpracy… -.-’

Jakby co jestem zielony. W razie pomocy prosiłbym o dokładną pomoc i wytłumaczenie

(thommy181) #2

Jeżeli jak piszesz eksperymentowałeś z ustawieniami antywirusów stawiam po pierwsze na to, że masz kilka antywirusów w systemie. Odinstaluj wszystkie antywirusy i zainstaluj jeden. Zobacz czy wtedy sytuacja się poprawi.

(Adadak) #3

Posiadasz jakiś firewall?

(Psimkolee) #4

Na wstępie chciałbym wam podziękować za zainteresowanie się tematem, gdyż państwo jesteście tak na prawdę pierwszymi osobami którzy zainteresowali się tym. 

(Atis) #5

http://support.microsoft.com/kb/936211

Nowy log obowiązkowy - Farbar Recovery Scan Tool

(Psimkolee) #6

To nic nie daje… tzn bo Internet explorer mi chodzi ale internet w nim już nie. Chodzi o to że włącza się podobnie jak google chrome tylko że chrome już działa z internetem. Wyłączyłem zapore windows i bez skutku…  i nigdzie nie widzę u mnie antivirusa… POMOCY! :frowning: Chyba tylko format uratuje sprawę. Wielokrotnie odinstalowałem  modem przywracając ustawienia fabryczne, próbując zainstalować nowsze sterowniki ale zawsze pokazuje mi że mam najnowsze… Jak łączę się przez wifi to piszę “ograniczony dostęp” a gdy próbuję wyszukać się przyczyny to wyskakuje mi jakiś błąd z aparatem xD