Internet do 80 zl

Mam pytanie… Jaka oferte wybrac do 80zl na miesiac? Obecnie mam neo 128

i chce ja zmienic. Co polecacie? Co bedzie szybsze za te same pieniadze?

w polsce mało co ale jak Netia ma w Twojej miejscowości swoje łącza to tam masz taniej i bez limitów (Net24)

Popytaj czy w twojej miejscowości, nie ma prywatnich providerów udostępniających internet poprzez łącza radiowe. Takie coś wychodzi z reguły najtaniej.

Sprawdź oferty lokalnych dostawców neta, czy w Twojej oklicy ma zasięg Dialog lub Chello ??

My za Ciebie tego nie zrobimy.

Tym bardziej że nikt nie wie gdzie mieszkasz.

Możesz mieć Neo 512 za ale podpisując umowę na 2 lata

http://www.tp.pl/dom/co_nowego/neostrada512_taniej/

albo w tej samej cenie co masz Neo 128 miec przez rok Neo 256

http://www.tp.pl/dom/co_nowego/zwieksz_predkosc_neo/

Najkorzystniejsze oferty przedstawiają z reguły lokalni dostawcy internetu, jak napisał Damian. Można mieć nawet 512 kbps za ok. 60zł i to bez żadnych limitów, z pełną funkcjonalnością łącza.

a czy moze ktos polecić taniego dostawcę internetu przez lacze radiowe dla Warszawy?

Dzięki

Tomek

Ja bym wybrał NEO,wiem że niektózy chca z dala od TP się trzymac z różnych powodów,głównie limitów któe przeszkadzaja,ale jako sam internet to nie mozna im nic zarzucic działa bardzo dobrze i praktycznie bez awaryjnie.

512 kb/s moze mieć za 84.18zł,tylko trzeba niestety “cyrograf” na dwa lata podpisac,

Ewentulanie szukać innego dostawcy jak nie chcesz z TP miec nic wspólnego.

W Warszawie, to jest ich na pęczki. Rozglądnij się po mieście za ulotkami, które niewątpliwie są, lub zajrzyj do gazety w dział z ogłoszeniami. :slight_smile:

Mam siec osiedlowa ale to dziadostwo wolniejsze jak neo… Mieszkam w Kluczach kolo olkusza kolo pustyni bledowskiej. a kogo sie mam spytac czy dziala chelo lub Net24?

ozzi91

Chello ani NET 24 do ciebie nie dotrze na 100%. ten dostęp do internetu jest oferowany tylko w kilku wiekszych miastach i to nie na całym obrzarze.

Jak nie chcesz osiedlówki to pozstaje ci tylko albo radiówka albo Neostrada

jaka radiowka?

A wlasnie co sadezicie o radiowce?? czy to dobry rodzaj lacza? bo ja kiedys slyszalem ze zalezne ono jest od pogody ze gdy np pada albo wieje to radiowka nie dziala. Co o tym sadzicie??

Dziala ale slabo, moj kumpel ma, jak jest dobra pogoda to ma ze 300kb/s.

Naprawdę nie ma dwóch-trzech providerów godnych uwagi, tylko cały las?