Internet działa ale przeglądarki już nie


(Onet318) #1

Witam,

Nie działają mi przeglądarki, a dokładnie to nie łączą się z serwerem, nawet google sie nie otwierają. Mam Win7 i próbowałem już na wszystkich możliwych: opera 10.60, FF, Chrome nawet ostatnio opera portable. Wtym samym czasie Skype działa jak należy JDOWNLOADER pobiera pliki szybciutko jak na łącze 7mb przystało. Norton aktualizuje bazy wirusów bezproblemowo, ale gdy zainstalowałem KASPERSKIEGO i chciał się połączyć ze stroną domową, to już mu się to nie udało, bo chciał użyć IE. Skanowałem już kompa kilkoma AV i nie pomogło. Czyściłem CClenearem, i advance sys pro. Zainstalowałem najnowsze stery do wirless itp... bez skutku... Na drugim systemie (xp) ten sam komp, net lata jak poparzony.

Tu http://www.wklejto.pl/73678 zamieszczam logi jakie zrobiłem otl kilka dni temu, nie wiem czy poprawnie, bo pierwszy raz miałem z tym do czynienia. Może logi czymś innym? :slight_smile:

Co proponujecie z tym fantem zrobić?


(goomish) #2

Proponuję(my) sprawdzić czy we właściwościach połączenia internetowego wpisane są poprawne i działające adresy serwerów DNS.


(Kfirszt) #3

Witaj, z tego co widzę w logach masz ustawiony serwer proxy dla protokołów http, https i ftp. Uruchom IE, zajrzyj do menu Narzędzia -> Opcje internetowe, przejdź na zakładkę Połączenia i kliknij Ustawienia sieci LAN. Zobacz czy masz zaznaczoną opcję Użyj serwera proxy... - jeśli tak to odznacz.


(Onet318) #4

Dzienx! O to właśnie chodziło :slight_smile:

Jakiś czas temu próbowałem połączyć program ADMUNCHER przez serwer z polski, bezpłatna aktywacja byłatylko dla ludzi z POLSKI a ja jestem w UK. Ale metody połączenia proxy wybierałem tylko w opcjach tego programu. Nie sądziłem, ze te działania zmienią ustawienia wszystkich moich przeglądarek... Jeszcze dużo się muszę uczyć o kompach... :smiley:

Pozdrawiam.